4.9 C
Istanbul, TR
Cuma, Mar 22, 2019
Erkek Moda

Stil Sahibi Ünlü Erkekler

Hem ünlü olup hem de sürekli şık görünmek mümkün mü? Bunu başaran bazı ünlüleri hep birlikte hatırlamaya ne dersiniz?

1- David Beckham

Listemize eski bir futbolcuyla başlamak garip olsa da David Beckham tüm dünyada yakışıklılığı ile bir futbolcudan çok Hollywood yıldızı muamelesi görüyor desek yeridir. Kıyafet seçimi konusunda her zaman modayı takip eden ve hatta erkek modasını yönlendiren Beckham çocuklarına da genetik stil sahibi genlerini aktarmış gibi. Zira oğlu Brooklyn şimdiden bazı erkek dergilerinin en şık erkek listelerine girmeye başladı.

2- Kit Harington

Herkes onu Game of Thrones dizisinin Jon Snow’u olarak tanıyor. Son olarak dizideki rol arkadaşı Rose Leslie ile evlenen Harington giyimiyle de isminden söz ettiriyor.

3- Ryan Gosling

Son dönemde Hollywood’un aranan erkek oyuncularından biri haline gelen Gosling stiliyle de sosyal medyanın gündemine. Cannes film festivalinde giydiği pijama şeklindeki takım elbise ses getirmişti.

4- Tom Ford

Tasarımcı ve yönetmen Tom Ford da her sene farklı dergiler tarafından yayınlanan şık erkekler listelerinin vazgeçilmezlerinden. Katıldığı davetlerde smokinle birlikte güneş gözlüğü takan ilk isim olarak biliniyor.

5- Prens William

İngiliz Kraliyet ailesinin veliahtı gözüyle bakılan William bulunduğu konum nedeniyle çoğunlukla terch ettiği takım elbiseleri en iyi taşıyan isimlerden biri.

6- Aaron Paul

Breaking Bad dizisindeki Jessie Pinkman rolüyle hafızalara kazınan Aaron Paul sıra dışı tercihleriyle biliniyor.

7- Pharell Williams

Amerikalı şarkıcı ve yapımcı  Williams ne giydiği takip edilen ünlü erkeklerden. Happy şarkısı ile Grammy kazanan şarkıcı davetlere giderken giydiği pantolonunun paçasını kıvırmak gibi farklı şeyleri denemekten çekinmiyor.

Benzer Yazilar

2016 Modada Gençlik Sembolü Zara

Editor

Puf Yelek Kombinleri

Erkekler Soğuklara Rağmen Fark Yaratarak Nasıl Giyinmeli?

Erkek Aklı

Erkek Dolabında Beyaz Gömleğin Önemi

Editor

2017-2018 Sonbahar-Kış Modasında Öne Çıkan Kabanlar

2013 Damatlık Modelleri

Ahmet DOĞDU