Image default
Erkek Moda

Stiliniz Yaza Hazır Mı?

Baharın gelişiyle beraber koyu renklerden sıyrılıp, rengarenk cıvıl cıvıl giysilere geçiş yaptık . Yazın gelmesiyle beraber diyetler artmaya her şey hareketlenmeye başladı. Peki ya stillerimiz… Stillerimiz yaza hazır mı? Hep beraber bakalım

Elbise Rahatlığı

Şüphesiz ki yaza en çok yakışan uçuş uçuş rahatlık ve estetik açısından da bir mükemmel olan elbiselerdir. Uzun elbiseler her yaz olduğu gibi bu yazda da oldukça moda. Hele bir de bu elbiselerinizi spor ayakkabılarınızla tamamlarsanız, size diyecek bir şey yok.  Spor ayakkabının dışında ayrıca elbiselerimizi babet ya da dolgu topuk ayakkabı gibi seçeneklerle de tamamlamanız mümkündür.

Vazgeçilmelerimizden Birisi De Tişörtler

Yaza hazırlık ya da daha sonrasında yaz deyince aklımıza gelenlerin başında rengarenk tişörtler gelmektedir. Pek çok şeyin üstüne kullanabildiğiniz ve her türlü kombine uydurabildiğimiz tişörtler adeta bizim için birer kurtarıcı halini alıyorlar. En göz alıcı noktaları ise yaz aylarında giy çık modalarıdır.

Yazı Hep Sık Geçirmek İsteyenler İçin Bir Diğer Seçenek Olan Bluz

İçinde en çok rahat ettiğimiz giysiler tişört ve elbise, bu doğru. Fakat, bazı zamanlarda sık olmamız gerekiyor ve kot tişörtle gitmemiz bazen basit kaçabiliyor. İşte böyle zamanlarda da bluz büyük bir kurtarıcı halini alabiliyor.

Etek Mükemmelliği

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında etekler de yer almaktadır. Eteklerin üzerine giyeceğiniz herhangi bir üstle mükemmel kombin oluşturmanız mümkündür. Yaz ayının en gözde etekleri midi boy eteklerdir. Bu eteklerle hem rahat edecek hem de şıklığınıza şıklık katacaksınız.

Yaz Ayakkabıları

Kışın çeşitli botlarımıza hapsolmamız gerekirken, yazın çok farklı seçenekler bizi beklemektedir. Babetler, sandaletler, terlikler, dolgu topuklar ve daha fazlası yazın bütün zarafetiyle bizi karşılamaktadır. Ayrıca beyaz spor ayakkabılarınızı da unutmamalısınız.

Benzer Yazilar

2016 erkek moda akımına giriş

Ahmet DOĞDU

Kilolu Erkekler İçin Giyim Tarzı Önerileri

Ahmet DOĞDU

Yeni Moda: Vücuda Oturan Takım Elbiseler

Ahmet DOĞDU

Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Smart Casual Stil Nedir?

2014 Yılı Erkek Modası

Ahmet DOĞDU