Image default
Erkek Moda

Süet Ceketler Yine Moda

SÜET CEKETLER 2016 YILINA DAMGASINI VURDU!

Bir dönem çok rağbet gören süet ceketler son yıllarda moda da unutulmuştur. Ancak 2016 yılında süet ceketler yine moda! Birbirinden farklı renk ve modelleriyle çoktan mağazalarda ve sokaklarda yerini almış durumda! Toprak tonlarında olan modelleriyle çok rağbet görse de, farklı farklı renkleriyle de oldukça güzel görünüyorlar! Hem şıklık kattığı, hem de sıcak tuttuğu için erkekler süet ceketleri çok tercih ediyor. Tarzına ve şıklığına önem veren her erkeğin gardırobunda mutlaka olması gereken bir parça, süet ceket!

suet-ceket-modasi

Şıklığının ve sıcak tutmasının yanında kombinlemesi de oldukça kolay süet ceketleri! Kot pantolon, krem tonlarında bir boğazlı kazak ve üzerine toprak tonlarında süet bir ceket, harika bir kombin olacaktır. O kadar farklı model ve tarz da süet ceketler var ki 2016 yılında, hem günlük hayatınızda, hem de şık olmak istediğiniz mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Süet ceketlerinizin altında giyeceğiniz süet bir botta muhteşem olacaktır. Süet ceket ve montlarda kürk detayı da, ceketlere hem farklılık katmakta, hem de soğuk kış aylarında daha da sıcak tutmasını sağlamaktadır.

erkek-suet-ceket

 

Hakim yaka omuzları apoletli süet ceketler, cepleri biyeli kolları yamalı süet ceketler, yakası ve cepleri biyeli süet ceketler, kendinden desenli süet ceketler, cep armalı süet ceketler, blazer süet ceketler gibi harika modellerini kolaylıkla bulabilmeniz mümkün! Ünlü markaların vitrinlerinde oldukça sık rastlayacağınız bu süet ceketler ile şık görünmenize büyük katkı sağlayacaktır. Süet ceketler yine moda 2016 yılında ve modayı yakından takip eden pek çok erkek, bu süet ceketleri giymeye başladı bile!

Süet ceketler yine moda olmasıyla birlikte, 2016 yılında erkeklerin hayatına da süet girmiş oldu! Süet ceketlerle uyum sağlayacak süet ayakkabı ve botlar, süet gömlekler, süet kabanlar, paltolar erkeklerin gardıroplarında yerlerini alacağa benziyor!

Benzer Yazilar

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor 

Yeni Sezon Slim Fit Erkek Gömlek Modelleri

Ahmet DOĞDU

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Kilolu Erkekler İçin Giyim Tarzı Önerileri

Ahmet DOĞDU

jean erkek gömlek

Ahmet DOĞDU

Ayın Erkeği Kaueilha Machado

Editor

Yorum Yaz