Image default
Erkek Sağlık

Sünnet Sırasında Penisini Kaybetti

Sünnet sırasında 40 yaşındaki bir adam penisini kaybetti. Yapılan açıklamalara göre sünnet sırasında penisini kaybeden bir adımı 17 yıl sonra tekrar penisine sahip kavuştuğu açıklandı. Bu haber üzerinde sünnet sırasında penisini kaybeden adam için penis nakli gerçekleştirildi. Böylece dünyanın üçüncü penis naklinin nisan ayında gerçekleştirdiği açıklandı. İsmi verilmek istenmeyen adamın sünnet esnasında bazı aksaklıklardan dolayı penisinin kaybettiği öğrenildi. Bunun sonucunda talihsiz adamın tam 17 yıl sonra penisine yeniden kavuştuğu açıklandı.

Operasyon 10 Saat Sürdü

2014 yılında Güney Afrikalı ekipler tarafından gerçekleştirilen ilk penis operasyonu başarılı bir şekilde sonuçlandı. Adamın organında renk farklılığı olmasına rağmen tam 10 saat süren operasyon sonucu adamın yeniden penisine sahip olduğu açıklandı. Bu sayede renk farklılığının da dövme yoluyla bu yıl sonunda düzeltileceği açıklandı. Yapılan operasyon sonucu adamın 6 ay sonra idrar yolu ve üreme fonksiyonunun yeniden canlılık kazanacağı beklenmektedir. Böylece dünyada ilk penis operasyonu gerçekleştiren doktor ve ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucu şu ana kadar ameliyat sırasında herhangi bir sorun yaşanmadığı öğrenildi. Ayrıca bu operasyonun ardından penislerde görülen renk farklılığı için de çözümlerin bulunacağı ve bu çözümlerin yıl sonuna kadar düzeltileceği açıklandı.

Sağlığı Gayet İyi

Yapılan operasyonlar sonucu nakil işleminin başarılı geçmesinin ardından penis operasyonu gerçekleştiren doktor, açıklamasında hastanın sağlığında herhangi bir sorunun olmadığını ve hastanın sağlığının gayet iyiye gittiğini açıkladı. Operasyon gerçekleştiren Profesör André van der Merwe ve ekibinin 2014 yılında dünyanın ilk penis naklini gerçekleştirdiği açıklandı. Sünnet sonucu yapılan hatalar nedeniyle penisini kaybeden talihsiz adamın bu durum sonucunda tam 17 yıl sonra yeniden penisine sahip olduğu ve yapılan operasyonlar sonucunda sağlığında herhangi bir sorunu olmadığı açıklandı.

 

Benzer Yazilar

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Estetik Operasyonlar

Ahmet DOĞDU

Ter Kokusunu Önlemek için Öneriler

Editor

Yürüyüş Yapmanın 5 Faydası

Ahmet DOĞDU

Ne kadar seks yapmak normal?

Ahmet DOĞDU

Sağlıklı erkeğin cinsel yaşam süresi uzun

Ahmet DOĞDU

Erkek Sağlığında İhmal Edilen Noktalar

Yorum Yaz