Image default
Genel

T-shirtünün Üzerindekı Yazı ile Mesaj Ver

7'den 70'e birçok kesimin tercih ettiği tshirtlerin öyle çok çeşidi var ki artık ve haliyle modanın, akımların hızına yetişmek de çok zor oluyor. İşte bu başlıkta önü arkası sağı solu fark etmez, üstünde yazılı mesaj bulunan tshirtleri değerlendireceğiz.

Sevgilisinin ismini tsirtüne yazdıran mı, dersiniz yoksa annesine olan sevgisini cümle aleme duyuranlar mı dersiniz… Bu akım aldı başını gidiyor. Sizde birini üzerseniz şayet üzerine özür dilerim mahiyetinde küçük bir jest ile duygularınızı yazdırabilir, hatta ve hatta inceliğinizi bu yazı ile ispatlayabilirsiniz. Türkçe'de olur; Almanca'da, İngilizce'de olur. Size hangisi uyar, hangisi cool gelirse…

tisortlerle-mesaj-verin.jpg

Çok önemli bir doğum günü kutlaması düzenlemişsiniz aklınıza ufacık bile hediye fikri gelmiyorsa bundan iyisi mi olur? Doğum günü kişisinin ismini tshirtlerinize yazdırıp gününüzü eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle klasik bir hediye vermektense çok daha farklı bir hediye fikrini güncellemiş olursunuz.

Bu tshirtler size kombin kolaylığı da sağlayacak onu mu giymeliyim derdinden de kurtulacaksınız. Yazılı bir tshirtü kombinlemenin nesi var ki çek bir pantolon ve rahatlığın tadını çıkar. Hem farklısın hem rahatsın hem de bu tshirtlerle gündem olacaksın.

2017-yazili-tisort-modelleri.jpg

Bugün hiç modunda değilsin ve konuşmak istemiyorsan dert değil. "YARIN KONUŞURUZ BASKLILI TSHİRTÜNÜ", her şeyden bıktığın bir günde usandım yazılı tshirtünü, sevgi dolu olduğun gününde de gününün güzelliğini ifade eden tshirtünü giy, çık. Sonuçta bu sensin senin kişiliğin ve senin ifaden. En güzel biçimi ise neden tshirte yansımız biçimi olmasın ki?

İçindeki sen ile dışındaki senin bütünleştiği bu her mevsim için ideal olan tshirtlerden, sen de birkaç tane edin ve kombin yaparken yorulmana son ver.

2017-tisort-modelleri.jpg

Benzer Yazilar

İyi Gitmeyen Bir İlişkiyi Düzeltmenin 12 Yolu

Ahmet DOĞDU

Türkiye’deki İlk Mağazası Hogan’a Ne Katacak!

Ahmet DOĞDU

10 Adımda Seyahat

Ahmet DOĞDU

Milli Futbolcu Cengiz’den İnter’e Müthiş Füze

Editor

Uzun Saçlı Erkeklere Özel Bakım Önerileri

Ahmet DOĞDU

Unutulmaz Bir Yaz Tatili için Yer Önerileri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz