Image default
Erkek Moda

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Erkeklerde takım elbise, şık olmak isteyenler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Fakat özel günler, davetler veya günlük yaşamda takım elbise giymek isteyenlerin ise dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Takım elbise ile spor şık görünüm elde edebilmenin yanında klasik ve göz alıcı bir görünüm de elde edilmektedir. Doğru bir kombin ile çok kolay bir şekilde spor veya klasik görünümler oluşturmak mümkün olmaktadır.

Takım elbise altına spor ayakkabı tercihinde bulunanlar ise günlük yaşamda da göz kamaştırabilmektedirler. Şık olup, rahatlığından vazgeçemeyeler çok fazla tercih edilmektedir. Spor bir ceket, altına keten pantalon spor ayakkabı ile daha rahat bir şekilde kombinlenebilmektedir. Takım elbiseye uygun gömlek veya bluzlar ile kombin tamamlanmaktadır. Kumaş pantalon yerine jean pantalon da günlük yaşamda çok fazla tercih edilmektedir. Spor, slim fit bir ceket ile kombinlendiği zaman ortaya oldukça şık bir görünüm çıkmaktadır.

Kareli ceket ve spor ayakkabı kombini erkeklerin her zaman kurtarıcısı olmaktadır. Günlük hayatta çok rahat kullanılması nedeni ile kurtarıcı kombinler arasında yer almaktadır. Kareli ceket, cekete uygun bir gömlek veya kazak, jean veya keten pantalon spor ayakkabı ile çok kolay bir şekilde kombinlenmektedir. Özellikle kış aylarında ceket veya takım elbise kombinleri çok fazla tercih edilmektedir. Bu sayede özel günlerin dışında günlük yaşamda da şık olunabilmektedir.

Takım elbisenin altına spor ayakkabı tercihinde bulunacakların ayakkabı tercihi ise oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Takım elbisenin kumaşına ve modeline göre spor ayakkabı seçilmelidir. Özel davetler için uygun olan takım elbiselerin altına spor ayakkabı hiçbir şekilde uyum sağlayamamaktadır ve ortaya oldukça kötü bir görüntünün çıkmasına neden olmaktadır. Özel davetler için olan takım elbiseler genel olarak parlak kumaşlardan olmaktadır.

Bu sebeple de rugan veya deri ayakkabı daha hoş durmaktadır. Basketbol ayakkabıları gibi kaba spor ayakkabılar tercih edilmemelidir. Bunun yerine günlük yürüyüş için üretilen, düz tabanlı ve bağcıklı spor ayakkabı tercih edilmelidir. Bunun yanında erkekler için üretilen babet tarzında ayakkabılar da tercih edilebilmektedir.

Benzer Yazilar

En Cool Erkek Pantolon Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin İdeal Mülakat Kıyafeti

Ahmet DOĞDU

Erkek Saç Modelleri

Ahmet DOĞDU

2018 Kış Stiliniz İçin Alışverişe Hazır Mısınız?

Kahve Tutkunu Erkeklerin Vazgeçemeyeceği Aromalar

Ahmet DOĞDU

Erkekler Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinmeli?

2 Yorumlar

Takım Elbise Giymeyi Sevenlere Özel 2019 Takım Elbise Modelleri | Erkeksen Gel 25 Temmuz 2019 at 13:01

[…] de bu kurallara uyup erkek takım elbise modasına kendi takım elbise kombininizle katılıp tarzınızı […]

Yazlık Takım Elbise Modası 2019 | Erkeksen Gel 29 Temmuz 2019 at 19:51

[…] değerlendirilebilmektedir. Bu konuda değişik seçeneklerle renk ve model yapısı altında, kombin oluşturmuş takımlardan tercih yapmak […]

Yorumlar kapalı