Image default
Erkek Moda

TAKIM ELBİSE GÜCÜ!

Erkeklerin cool görünmesine neden olan en önemli şeylerden biri şüphesiz takım elbise! Takım elbisenin vücut tipine göre seçilmesi kadar gömlek, kravat, saat ve ayakkabı ile kombinlenmesi de oldukça önemlidir.

Takım elbisenin erkeğe yakışması renk uyumundan geçtiği aşikar. Birbirinden alakasız renk tonlarını bir araya getirdikten son takım elbise giymiş olması kaç yazar? Özellikle açık renk takım elbiseleri kombinlemek erkekler için daha zordur. Koyu renkli takım elbiselerin içine gömlek rengi olarak birçok çeşit bulunabilir. Gri takım için ise renk ayarını iyi tutturmak bir meziyettir. Gri takım elbise ile kombinleyebileceğiniz gömlek renkleri soft renkler olarak ön plana çıkabilir.

Gri takımın renkleri

Gri takım elbise giydiğiniz zaman, gömlek rengi tercihiniz soft renkler olmalıdır. Grinin tonuna göre en uygun soft rengi bulmalısınız. Ama soft mavi rengi örnek olarak verilebilir. Beyaz renkte gömlekler de çok fazla kombin parçası haline geldi. Fakat beyazında tonları olduğu unutulmamalıdır. Gri tonuna en uygun beyaz tonunu bulabilirsiniz muhteşem olabilir.

Desenli gömlek şeçenekleri

Takım elbiselerin içine seçeceğiniz gömlek tercihleri tamamen görüntünüzü etkileyen bir olaydır. Gri takım elbisenizin altına tek renk gömlek seçiminin yanısıra desenli gömlek seçimi yaparakta farklı görünüme kavuşabilirsiniz. Soft renklerin birleştiği çizgili, pötikareli, nokta desenli v.b gömlek seçenekleri ile çok daha iddaalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Gömlek rengi veya desenine uygun kravat tercihi ile girdiğiniz ortamda gözleri üzerinize çekmeniz muhtemel olacaktır. Takım elbise başlı başına erkeği daha karizmatik gösteren bir parça iken sizin uygun tercihleriniz ile çok daha göze hitap eden, hayran gözleri üzerinize çeken bir duruma sahip olabilirsiniz. Gri takım elbiseyi çok farklı kombinleme imkanına sahipsiniz.

Benzer Yazilar

Beyaz İle Mavinin Mükemmel Uyumunu Kanıtlayan 7 Kombin

Casual giyim nedir? Casual Giyim Önerileri

Ahmet DOĞDU

Dolabınızda Bulunması Gereken 5 Ayakkabı Modeli

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Yalın Bir Deha Eşsiz Saat Ustası Daniel Roth

Ahmet DOĞDU

Erkek Modası: Renkler ve Desenler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz