Image default
Erkek Moda

Takım elbise seçimi

Hepimizin hayatında mutlaka özel bir gün olmuştur. Olmadıysa da kesin olacaktır. O günün gelmesine yakın ‘’takım elbisem nasıl olmalı ?’’ sorusunu kendimize sormaya başlarız.

takim-elbisem-nasil-olmali

Takım elbise seçimi, oldukça dikkat ve stil isteyen bir olaydır. Öncelikle gideceğiniz ortamın, nasıl bir ortam olduğunu bilmeniz gerekir. Mekânın, davetlilerin ve yapılacak etkinliğin içeriğini öğrenmeniz ve seçimlerinizi ona göre değerlendirmeniz gerekiyor. Bir düğün davetlisi olmak, daha az gösterişli bir takım gerektirirken, bir kokteyl davetlisi olmak daha gösterişli bir takım elbise giymenizi gerektirebilir. Küçük bir kutlama ise daha spor ama şık bir takımla sizi ortamın gözde isimlerinden yapabilir.

takim-elbise-trendi

Takım elbise seçimi gördüğünüz gibi çok kolay bir seçim değildir ve çoğu erkek bu konuda kararsız kalır. Diyelim ki sade bir nikâh törenine davetlisiniz. Sade renkleri olan bir takım elbise tercih etmelisiniz. Siyah bir takım elbise içine giyilen beyaz bir gömlekle, çok şık bir takım oluşturulabilir. Bir kokteyl yada gala davetlisiyseniz, daha smokin tarzı bir takım düşünebilirsiniz, veya tarzınızla orantılı daha renkli, parlak takımlar, girdiğiniz ortamdaki insanları büyülemeye yetebilir.

takim-elbise-seçimi

Okul yılsonu balosuna katılacaksınız. Yaşınıza uygun renklerde, küçük ekoseleri olan takımlar sizin için uygun olabilir. Küçük ve az kişilerin davetli olduğu kutlamalarda, spor, bol renkli ve ama abartısız bir takımla gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

takim-elbisede-neye-dikkat-etmeli

Değişen moda akımı sayesinde ‘’takım elbisem nasıl olmalı?’’ sorusuna çok kolay yanıtlar bulabilirsiniz. Zincirlerini kırmış olan erkek modası size renk ve model olarak bol çeşit sunar. Takım elbise deyince aklımıza gelen siyah, gri, füme gibi renkler dışında, başka renklerde de kendi tarzınızı çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Barcelona Bridal Week 2016
Barcelona Bridal Week 2016

‘’Takım elbisem nasıl olmalı?’’ sorusuna da günlerce yanıt aramaktan kurtulabilirsiniz.

Barcelona Bridal Week 2016

Benzer Yazilar

Erkekler De Takı Takar: Bileklikler

Ahmet DOĞDU

Mevsimlik Mont Arayışında Olan Erkekler için Barbour Mont Modelleri

Ahmet DOĞDU

2016 Burberry Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

2019 Yazı Terlik Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Aksesuar Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Erkek Şort Modelleri 2013

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz