Image default
Erkek Moda

Takım Elbise Yakışan Erkek Ünlüler

Takım elbise centilmen erkeğin olmazsa olmazı… Ancak ünlüler de şıklığını takım elbise giyerek sergileme yarışına girişiyor son zamanlarda… İşte bunun için konuya bu açıdan yer vermemiz gerekmekte ve takım elbisenin en çok yakıştığı dünyaca ünlü karizmatik erkek ünlüler ve Türk erkek ünlüler hakkında bilgi vermek gerekmektedir.

Takım Elbisenin Yakıştığı Yabancı Ünlüler

Takım elbisesiyle gerçekten de dikkat çeken yabancı ünlüler arasında spor, müzik, sinema ve tiyatro dünyasının gözde ünlüleri gerçekten de şıklık yarışıyla göz doldurmaktadır. Bu ünlüler takım elbisesiyle ünlü erkekler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tarot David Egerton

Kingsman The Secret Service filmiyle takım elbisenin yakıştığı ünlüler arasında zirvedeki yerini hak eden bu isim İngiliz centilmeni denilecek kişiliği resmeder. Bunun yanı sıra karizmatik duruşu ve kendine has İngiliz şıklığıyla kadınların hayran oldukları isimdir.

Conor McGregor

İrlandalı boksöre de takım elbise gerçekten de yakışıyor. Boks maçlarındaki kendine has sportif tarzında olduğu kadar özel yaşamında da tercih ettiği takım elbisesiyle de takım elbise yakışan ünlüler arasında gelmektedir.

Neil Patrick Harris

Amerikalı sinema oyuncusu Neil Harris de tam bir centilmen erkek. Takım elbisesine sıra dışı tercih ettiği kravatı ve kendine has saç modeliyle gerçekten de farkını bir kere daha ortaya koyuyor.

Takım Elbisenin Yakıştığı Türk Ünlüler

Elbette Türkler arasından da takım elbisesiyle özdeşleşmiş isimler de bulunmaktadır. Şimdi de takım elbiseli türk ünlüler göz atmak gerekmektedir.

Engin Altan Düzyatan

Takım elbisesi dışında hemen hemen hiçbir giyim tarzıyla göremediğimiz Engin Altan Düzyatan gerçekten de takım elbisesiyle dikkat çekiyor.

Beyazıt Öztürk

Şovmen ve Beyaz Show ile özdeşleşen programıyla Beyazıt Öztürk de takım elbisesiyle hayran bırakan Türk ünlülerden…

Benzer Yazilar

Erkek Burberry 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Spor Çanta Modelleri

Kahve Tutkunu Erkeklerin Vazgeçemeyeceği Aromalar

Ahmet DOĞDU

Erkek şort modelleri mi arıyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

2019 Yaz Dönemi İçin En Son Şort Mayo Stili

Editor

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor