Image default
Erkek Moda

Takım Elbisesine Uygun Kravat Arayanlara Beymen Kravat Modelleri

Takım Elbisesine Uygun Kravat Arayanlara Beymen Kravat Modelleri

 

Klasik giyimi tercih eden erkekler gömlek-kumaş pantolon kombinini çok sık kullanır. Bu kombinde kravat modelleri pek tercih edilmese de kombine ceket eklendiğinde kravat kaçınılmaz olur. Tam manasıyla takım elbise olabilmesi için de kravat şarttır.

Kravat modelleri, takım elbiselerde adeta bir tamamlayıcı vazifesi görür. Yukarıda değindiğimiz vazgeçilmezliğin nedeni de budur. Bizler de Beymen kravat modelleri arasından seçtiğimiz, güzel bulduğumuz kravatları sitemize ekleyelim dedik. Tabii ki de kravat seçiminde en önemli unsur takım elbise ile iyi bir kombin olmasıdır. Siyah takım elbise modellerini tercih ediyorsanız kombinde sıkıntı çekmezsiniz fakat lacivert, gri renkte bir takım elbiseniz var ise kravat kombini için iyi sıkı tutmalısınız.

Beymen kravat fiyatları 60-70 lira civarlarında değişiyor. Bir kravat için fazla bir miktar diye düşünebilirsiniz ama sonuçta Beymen gibi bir ürünlerinden bahsediyoruz. Kravat bile olsa biraz pahalı oluyor. Size tavsiyemiz trendyol, morhipo, limango ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp Beymen kampanyasını inceleyebilirsiniz. Şayet kampanyaya rast gelirseniz beğendiğiniz kravatı 30-35 liraya satın alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

 

Benzer Yazilar

Erkeklerin Giyinirken Yaptığı 7 Hata

Erkek Ayakkabılarında Rugan Mı Yoksa Mat Deri Mi?

GANT Rugger LAS

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Mayo Trendleri

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Çekici Yapan Aksesuarlar

Erkek Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz