Image default
Erkek Moda

Tarz Olmak İsteyen Erkeklere Stil Önerileri

Aslında erkeklere giyim tarzı konusunda kadınlar kadar fikir vermek kolay değildir. Çoğunlukla erkekler, erkek giyim tarzları konusunda pek de fikir almazlar bu nedenle erkekler için bir giyim tarzı oluşturmak kadınlara göre bir hayli zordur.

erkeklerde-stil-sahibi-olma-erkek-tarz-yaratma.jpg

Stil Sahibi Olmak İçin Sosyal Olun

Yaptıklarınız, yaşantınız hemen her şey iyi bir stil ortaya çıkarabilmek için çok önemlidir. Bu faktörleri göz önüne aldığımızda kendinize özel bir stil yaratabilmek için sosyal yaşam oldukça etkilidir. Sosyal yaşantınızda yapmaktan hoşlandığınız şeyleri dikkate alarak kendi stiliniz şekillendirmeniz hem sizi daha doğru bir şekilde yansıtacak hem de kendinizi mutlu hissettiğiniz bir tarza kavuşacaksınız. Böylece köşe sıkışmış bir şekilde hissetmek yerine özgür bir ruh haline kavuşacaksınız. Bu durum daha rahat olmanızı sağladığı için dikkat çekici bir stile kavuşabileceksiniz.

Kendinizi Tanıyın

Vücudunuzda ki eksikleri görmezden gelmek yerine, bunu bilerek doğru kombinler oluşturmalısınız. Omuzlarınız dar olması durumunda polo yaka tişört giyebilir ve altınıza dar bir kot tercih edebilirsiniz, hafif bir göbeğiniz var veya kalın bir bele sahip seniz gömlek giyerek ve bol bir keten pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Tüm bu erkek giyim kombinleri sizin stiliniz belirleme konusunda önemli bir etken olacaktır.

Çok Dar Giyinmeyin

Dar giyinen erkek giyim örneklerine bakıldığı zaman aslında dışardan oldukça şık görünmektedir. Fakat içerisinde rahat olmadan şık görünmek sizi asla stil sahibi yapmaz çünkü stil sahibi olabilmek için giyiminizi önemi yanında tavrınız da oldukça önemlidir. Kendinizi çok rahat hissetmediğiniz bir kıyafetle tam olarak kişiliğinizi yansıtamazsınız. Bu nedenle içinde rahat edebileceğiniz ve modaya uygun seçimler yaparsanız kendiniz ifade etmeniz ve çevreniz ile uyumunuz üst düzey olacaktır.

erkeklerde-takim-elbise-secimi.jpg

Takım Elbise İle Stiliniz Yansıtın

Takım elbise seçiminde kendi stiliniz yansıtma istiyorsanız kendi vücudunuza göre en doğru seçimi yapmalısınız. Vücudunuza bol gelen bir takımdan mutlaka kaçının ayrıca ceketin etek bölgesi fazla uzun olmamalı ve pantolon belinin bol olmaması gerekir bu durum kemer ile sıkıştırıldığı zaman oldukça şekilsiz bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Paçalar ise mutlaka ayakkabının üstünde bitmelidir.

Benzer Yazilar

Erkekler Alışverişte Nelere Dikkat Eder ?

Ahmet DOĞDU

Marko Petrovic imzası ve Lamborghini Avenger

Ahmet DOĞDU

Ayakkabı Deyip geçme..

Ahmet DOĞDU

Bakımlı Erkeğin En Büyük 5 Sorunu

Yazlıkların Kilit Parçası Polo Tişörtler

Editor

Hublot MP-02 Zaman Anahtarı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz