Image default
Erkek Moda

Tarz Sahibi Erkekler İçin Mayo Önerileri

Erkek Yaz Modası

Yaz geldi, mayolarınızı dolaptan çıkarma zamanı beyler! Ama yazın kumsalda ya da havuzda dikkat çekmek, tarz sahibi olmak isteyen beyler siz bu senenin modasından haberdar mısınız?

Erkek kombin nasıl yapılır sorusunun cevabını vermek gerekirse, ilk olarak tarzınızı gözden geçirmeli ve size uygun tarzı yakaladıktan sonra bu tarzdaki yapabileceğiniz kombinleri iyi bilmeniz gerekmektedir.

erkek-kombin-nasil-yapilir.jpg

Yazın gelmesi ile birlikte yeni moda mayolarda ortaya çıkmış bulunmakta. Bu noktada yapabileceğimiz en büyük uyarı mayokini gibi bir hataya düşmemeniz. Tabii kullanışsız olmasının yanında kötü bir görünüme sahip olmak istemiyorsanız. Bunların dışında size en güzel haberi veriyorum, erkek tarz giyim konusunda sahip olabileceğiniz en güzel bilgileri vermek üzereyim. İlk olarak mayolar eskisi gibi dizlere uzanmıyor 2017 mayo modellerinde. Yani bacaklarınızı yakmak için sonuna kadar mayonuzu sıyırmanız gerekmeyecek. Yeteri kadar yanacak bu yeni modeller ile emin olun. Mayolar bu sene her tarza hitap etmekte.

erkek-tarz-giyim.jpg

Tarz Olmanın Yolları

Düz renkler, renkli seçenekler, çizgi film karakterleri ile yapılanlar, karışık renkler veya yazılar, çeşitli desenler ve daha bir çok şekilde tasarımlar sizin tarzınızı yakalamanızda yardımcı olacaktır. Tarz sahibi olmanın yolları erkek mayo kombinlerini doğru yapabilmekten geçiyor. Tarzınıza uygun mayoyu seçtikten sonra asıl önemli olan nokta bunu kombinlemek için gerekli olan tişört, sandalet veya terliklerdir. Sizden en büyük ricam, siyah düz tişörtler siz beyleri ne kadar karizmatik gösterse de , kumsalda veya havuz kenarında sizi güneşin altında pişirmekten başka işe yaramayacaktır. Siyah düz tişörtler gibi beyaz düz tişörtlerin de oldukça şık durduğunu unutmayın. Tarz bir görünüme sahip olmak istiyorsanız ilk olarak renkleri doğru mevsimlerde ve doğru yerlerde kullanmanız gerekmektedir.

tarz-sahibi-olmanin-yollari-erkek.jpg

Benzer Yazilar

Tek Renk Giyinirken Bilinmesi Gerekenler

Sokak Modasında Erkek Trendleri

Ahmet DOĞDU

Yeni Sezon Slim Fit Erkek Gömlek Modelleri

Ahmet DOĞDU

2016 Yılının Gözde Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler için Şort Modelleri 2017

Erkek Modasında Dövmenin Yeri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz