Image default
Genel

Tarz Sahibi Erkeklerin 5 Vazgeçilmezi

Moda denilince nedense aklımıza hep kadınlar gelir. Oysaki günümüzde artık tarz sahibi erkeklerin sayısı gitgide artıyor. Erkekler de modayı yakından takip ediyor ve kendine bakıyor. Bazı erkekler ne yaparlarsa yapsın, ne giyerlerse giysin tarz gözükür. Peki, bu işin sırrı nedir? Şimdi sizlere tarz sahibi erkeklerin 5 vazgeçilmezini anlatacağız.

Vücut Bakımı

erkek-bakim-onerileri.jpg

Evet, ilk maddemiz bu sevgili beyler. Öncelikle öz bakımımıza özen göstermeliyiz ki üzerimize ne giyersek giyelim tarz görünelim. Her gün duş almak bizim için vazgeçilmez olmalı. Temiz bir beden her zaman bize iyi hissettirir ve özgüvenimizi artırır. Dişlerimizi düzenli olarak fırçalamalıyız, sararmış dişlerle tarz görünebilen hiçbir erkek yoktur. Saç sakal tıraşımıza dikkat etmeliyiz. Özellikle kirli sakal bırakan beyler tıraşlarına ekstra özen göstermeliler. Kıyafetlerimiz her zaman temiz ve ütülü olmalı, ayakkabılarımız kirli olmamalıdır. Evden çıkmadan ayakkabılarımızı mutlaka fırçalamalı ve parlatmalıyız.

Vücut Tipine Göre Giyinmek

Bu madde de çoğu erkeğin dikkat etmediği bir maddedir. Tabi ki önceliğimiz fit olmaya çalışmak olmalı ve düzenli spor yapmalıyız. Ancak göbeğimiz varsa ya da boyumuz kısaysa bizi daha kötü gösterecek kıyafetlerden kaçınmalıyız. Örneğin moda olan bilekte pantolonlar kısa boylu erkekleri daha kısa gösterir.

tarz-sahibi-olmak-isteyen-erkekler-icin-oneriler.jpg

Tarzımızı Belirlemek

Öncelikle ne istediğimizi bilmemiz için kendimizi tanımamız gerekir. Klasik mi, spor mu ya da marjinal bir tarz mı bize yakışır? İçinde kendimizi iyi hissettiğimiz kıyafetleri belirlemeli ve onlara göre alışverişimizi yapmalıyız.

Aksesuarların Önemi

Erkekte aksesuar mı dediğinizi duyar gibiyim. Erkekler de aksesuar kullanır, hatta mutlaka kullanmalıdır. Örneğin kaliteli bir saat ya da yüz tipinize uygun bir gözlük sizi tarz sahibi yapmaya yetecektir.

Özgüven ve Davranışlarımız

tarz-sahibi-erkeklerin-ortak-ozellikleri.png

Ne giyersek giyelim, hangi aksesuarı kullanırsak kullanalım en önemli şey davranışlarımız ve özgüvenimizdir. Kibar bir erkek olmak, girdiğimiz ortamda kendimize güvenli durmak ve pozitif tavırlar sergilemek bizi her zaman bir sıfır öne geçirir.

Benzer Yazilar

Bekarlığa Veda Partisi İçin Sıra Dışı Öneriler

Ahmet DOĞDU

Erkekler Estetikte Neyi Tercih Ediyor

Ahmet DOĞDU

En Eğlenceli Mobil Oyunlar

Editor

Erkek Sakal Çeşitleri ve İsimleri

Editor

Ayrılık Sonrası Bunları Yapmayın

Erkekler İçin İdeal Kadın Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz