18.9 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Erkek Moda

Tarzınıza En Uygun Saati Seçin

Erkeklerin son zamanlarda biraz daha çeşitliliği artmış olsa da en önemli aksesuarları hala şık kol saatleri. Çok eskiden köstekli saatler ile başlayan bu saat tutkusu bugün hala oldukça çeşitli ve şık saatler ile günümüze kadar gelmiş durumda. Bir erkek için zamanı göstermesinin yanı sıra özellikle bir prestij sahibi olmak için de kullanılan saatler günümüzde makul fiyatlarla olduğu kadar oldukça uçuk fiyatlara da satılmaktadır.

erkek-saati.jpg

Siz de stil sahibi olmak ve tarzınızı belirlemek istiyorsanız mutlaka hem klasik hem de spor olmak üzere en az iki adet saat sahibi olmalısınız. Unutulmamalı ki her tarz için aynı saati kullanmak sizi asla tarz sahibi birisi yapmaz.

erkek-saat-modasi.jpg

Eğer klasik tarza sahip bir erkekseniz ve günlük hayatta klasik kesimli giysiler tercih ediyorsanız o zaman daha çok deri kayışlı ve koyu renkli saatler tercih etmelisiniz. Elbette bu kombini yaparken yine aksesuar olarak kullanacağınız kemeriniz de aynı şekilde olmalı ve ayakkabılarınızı seçerken de koyu renk ve klasik modeller tercih etmelisiniz.

erkek-saati-modasi-hakkinda.jpg

Günlük hayatta spor kıyafetler tercih eden biri iseniz o zaman renk ve çeşit seçeneğiniz çok daha fazla olacaktır. Artık erkekler de günlük hayatta kadınlar kadar canlı ve renkli aksesuarlar tercih ediyorlar. Siz de spor bir saat satın almak istiyorsanız cesur olun ve canlı renkleri tercih edin. Bununla beraber saatinizin suda da kullanılabilir ve kullanışlı bir model olmasına, saatinizin kayışınızın kaliteli bir üründen oluşmasına da dikkat etmelisiniz.

Marka bağımlısı olmayın ancak saat gibi seçeceğiniz aksesuarlarda kaliteden asla ödün vermeyin. İyi ve kaliteli olarak tercih edeceğiniz bir saat sizi daha prestijli gösterecektir. Aynı zamanda saatleri bileklik gibi aksesuarlarla tamamlayarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Modada Kısa Paça Erkek Pantolon Diyarı

Editor

Divarese 2011-2012 Koleksiyonu

Erkek Moda

Öne Çıkan Bere Modelleri

Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler

Editor

Spor Yapan Stil Sahibi Erkekler İçin Giyim Önerileri

Yılbaşında Bir Erkek Nasıl Giyinmelidir?

Erkek Moda