Image default
Erkek Moda

Tarzınızı Sanata Dönüştürmenin 5 Yolu

Biz erkekler kıyafetler ve kişisel bakım konusunda kadınların gerisinde kalıyoruz. Evet önlerinde olmak veya onlarla yarışmak bizim pek harcımız değil. Kadınların bizleri düzeltmesi, yola sokması hatta kıyafetlerimize karar vermelerinin de sebebi bu olsa gerek. Erkek giyim tarzı konusunda öncelikle şunu bilmek gerekir. Üzerinize ne yakışıyorsa onu giyin. Peki bu her zaman her dönemde aynı mı olacak? Elbette değil. Bazen ufak bazen büyük değişimlerle tarzınızı yaratmalısınız. Tarz olmak için değişikliği de ihtiyaç vardır. Kadınlar bunu saçlarıyla, kıyafetleri ve aksesuarlarıyla yapıyorlar. Peki erkek moda tarzı yaratmak için ne yapmalı?

erkek-secimi

  1. Kıyafetlerinizi yani dolabınızı yenileyin. Erkek giyim geçmişinizi objektif olarak inceleyin. Hep aynı tarz gömlekler, aynı montlar, aynı tişörtler mi kullandınız? Artık biraz değişikliğe gidebilirsiniz. Yirmili yaşları otuzlara, otuzlu yaşları kırklı yaşlara taşımaya gerek yok. Dolabınızdaki kıyafetleri yenileyin. Tarz olmak için değişim şart.
  2. Saçlarınızı değiştirin. Zaten bir kısmımızda dökülmeler başlamıştır. Erkek moda tarzı yaratmak sadece kıyafetle olmaz. Saç modelleriniz 2 mevsimde bir yenileyin.
  3. Biraz bakım fena olmaz. Sakallarınıza, dişlerinize ve cildinize biraz bakım yapın. Kadınlar gibi makyaj hilesine gerek yok. Sadece var olan karizmanızı biraz daha iyi yansıtmak için saç, sakal ve cilt bakımınıza önem verin. Erkek giyim tarzınızı değiştirip hem de de bakımlı olursanız sanatsal bir görünüm kazanırsınız.
  4. Erkeklerde tarz olmak için yapılması gereken en önemli noktalardan biri de aksesuar kullanmaktır. Göz alıcı saatler, tarzınızı anlatan atkılar, fularlar, kemerler, bileklikler ve sapka-bereler size farklı bir hava katacaktır. Erkek moda tarzı içinde aksesuarlar kıyafetlerin de önüne geçebilmektedir.erkekle-moda-tisortlar

Biraz daha moda ile ilgilenin. O zaman kıyaslama yapma imkanınız olur. mağaza mağaza gezmenize de gerek yok. İnternet üzerinden bilinen markaları ve önemli erkek moda ikonlarının son hallerini inceleseniz size fikir vermeye yetecektir.

Benzer Yazilar

Sokak Modasında Erkek Trendleri

Ahmet DOĞDU

Güçlü Erkek Mi Duygusal Erkek Mi?

Ahmet DOĞDU

Calvin Klein Obsession Night For Men

Ahmet DOĞDU

Bu Kravatlar Olay Yaratır

Ahmet DOĞDU

Laptop Çanta Modası

Ahmet DOĞDU

LAMBORGHINI CAR SHOE

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz