Image default
Erkek Moda

Tarzıyla Kızların Gönlüne Taht Kuran Futbolcular

Futbolcuların büyük paralar kazandığı malumunuz. Bu büyük paraları ile lüks yaşayan futbolcular da malumunuz. Ancak bazıları var ki, moda da ve hayatın içinde dominant etkiler yapmaktalar. Karizmaları ve moda tarzları ile birçok insana örnek oldukları gibi kızları da kendilerine hayran bırakmaktalar. Her şeyin top 10’u yapılır da bunun yapılmaz mı? Hem yakışıklı, hem karizmatik hem de moda ikonu olacak kadar tarz olan futbolcular kimlerdir acaba? Liste uzun tabi ama hani biz kendimizce ve görebildiklerimizle yola çıkalım.

Foto Spada - LaPresse 24-08-2015 Brescia (Italia) Sport  Mario Balotelli a Brescia in attesa delle visite mediche di domani  Nella foto : Mario Balotelli all' uscita di casa Photo Spada - Lapresse 24-08- 2015 Brescia (Italy) Sport Mario Balotelli come back to Italy  In the pic: Mario Balotelli
Foto Spada – LaPresse
24-08-2015 Brescia (Italia)
Sport
Mario Balotelli a Brescia in attesa delle visite mediche di domani
Nella foto : Mario Balotelli all’ uscita di casa
Photo Spada – Lapresse
24-08- 2015 Brescia (Italy)
Sport
Mario Balotelli come back to Italy
In the pic: Mario Balotelli

Listenin başına şüphesiz David Beckham’ı yazmak lazım. Yakın dönem futbolu bırakan oyuncu zaman zaman futbolculuğu ile eleştirilse de moda tarzı ve giyimi işle eleştirildiği pek görülmedi. Moda ikonu olacak kadar takip edildi ve hatta markalaştı. Tarz olan futbolcular içerisinde Cristiano Ronaldo’yu almasak olmaz elbette. Gerçi Ronaldo gençlik yıllarında tarzını pek yakalayamamıştır. Sanırım sonradan bir moda danışmanı ile hareket ederek özellikle saçları konusunda yardım alarak, genç kızların hayranlıklarını kazanmayı bildi. Rakibi Messi ise bu konuda çok kötü durumda onu da söyleyelim. Aslında Balotelli için ayrı bir sayfa açılmalı. Hem saha içi hem de saha dışı giyimi, davranışları ve karizması ile apayrı bir tarz Balotelli.en-yakisikli-futbolcular

Moda tarzları açısından ülkemizde de top koşturan Manuel Fernandes ayrı bir yere sahip. Saç stili ve giyim tarzı ile genç kızların hayran olduğu futbolcular arasında. Yani aslında liste uzun ancak  top 10 için diğer isimleri Luis Figo, Kyle Beckerman, Olivier Giroud, Mauricio Pinilla, Gianluigi Buffon ve Neymar’ı ekleyebiliriz.

Kızların hayran oldukları, moda tarzları, yakışıklılıkları ve karizmaları ile moda ikonu olacak kadar takip edilen bu tarz olan futbolcular gözünüzün önüne gelmiştir sanırım. Sıra sizde. Listeden dilediğinizi eleyip yerine ekleme yapabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Çünkü Çanta, Erkeğe Yakışır!

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarı: Saat

Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

2019 Sakal Modelleri Önerileri ile Tarzınızı Yaratın

Ahmet DOĞDU

Uzun Saçlı Erkekler İçin Saç Modelleri

Spor Tarz Seven Erkekler İçin Kombin Önerileri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz