Image default
Genel

Tarzlarıyla Fark Yaratan 5 Ceo

İş dünyasının önemli isimleri sadece işleri ya da başarılarıyla dikkat çekmiyor. Onlar birçok insan için idol ve belki de tarzlarıyla örnek alınacak insanlar arasındadır.

Elon Musk

Kendisi aslen Güney Afrikalı olup Amerika’da yaşayan Spacex şirketinin CEO’ sudur. Dünyada başarılı işlere imza atmasının yanı sıra, tarzıyla da dikkat çeken isimlerden biridir. Daha çok rahat giyinmeyi tercih eden Elon Musk pantolon, tişört ve ceket 3’lüsünden ayrılmayan isimlerden. Özel geceler dışında oldukça rahat giyinmeyinen Musk, birçok insanın hem yakışıklılığıyla hem de kendisine ait stil tarzıyla dikkat çeken CEO’ lar arasındadır.

Jack Dorsey

en-tarz-sahibi-ceo-lar-kimlerdir.jpg

40 yaşında ve oldukça çekici bulunan bir CEO kendisi. Dorse, zaman zaman uzattığı sakallarıyla kadınlar tarafından daha çekici bulunan isimlerden. Deri ceketleri ve sade giydiği bol olmayan tişörtleriyle kendi tarzını oluşturmuş.

Ben Rattray

Change.org sitesinin kurucusudur. 2012 yılında, dünyayı etkileyen 100 adam listesinde yer aldı. Kumral olan Rattray, günlük hayatında daha çok gömlek giymeyi tercih enlerden. Özel gecelerde giydiği gömlek üzeri ceket kombiniyle çekici bir görüntüye kavuşuyor. Rattray oldukça takip edilen ve tarzıyla fark yaratan CEO’ lar arasında bulunuyor.

Andy Dunn

en-sik-ceo-lar-kimlerdir.jpg

Hafif uzattığı saçlarıyla dikkat çeken bir CEO kendisi. 38 yaşında olan Andy Dunn, klasik giyinmeyi tercih ediyor. Her daim şık görünmeye dikkat eden Dunn, renkli kişiliğini kıyafetlerine de yansıtıyor. Bazen dikkat çeken mavi tonlarında giydiği ceketini başka bir gün menekşe tonlarında giyebiliyor. Renkli kişiliği ve giyinmeyi sevdiği desenli pantolonlarıyla stil sahibi bir CEO kendisi.

Frederic Oudea

dunya-uzerinde-en-sik-ceo-lar.jpg

Tarz sahibi olmak, her zaman genç insanların düşündüğü bir şey değildir. Bunu ispatlayan en önemli isimlerden biri de Frederic Oudea’dır. Kendisi Fransız ve 54 yaşındadır. Yaşına rağmen kendisine her zaman özen gösteren CEO’lar arasındadır. İş hayatında daha çok takım elbiseyi giymeyi tercih ediyor. Hafif kır saçları ve keskin bakışlarıyla kendi tarzını oluşturmuş isimlerden.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Tüy Dökme Yöntemleri

Editor

Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Erkeklerde Cinsel İsteksizliğin Nedenleri

Ahmet DOĞDU

İşte Ucuza Uçmanın 5 Yöntemi

Editor

Erkekler Ne Söyler, Kadınlar Ne Anlar?

Yorum Yaz