Image default
Vajinalog + 18

Tek Gecelik İlişki Mutlu Ediyor Mu?

Erkekler hayat felsefesi haline getirdikleri “gol sayısı” meselesini şartlar ne olursa olsun ve hangi yüzyıl içerisinde bulunulursa bulunulsun devam ettireceğe benziyor. O halde geriye şu soruyu sormak kalıyor: Tek gecelik mi uzun süreli birliktelikten doğan seks mi erkekleri mutlu ediyor?

Aslında bu soruya tek bir yanıt vermemiz ve mutlu eder mutlu etmek şeklinde geçiştirmemiz mümkün değildir. Çünkü erkeğin tek gecelik ilişkiye yelken açmasının nedenini bilmemiz gerekmektedir. Bu sayede ancak tek gecelik mi uzun süreli mi sorusuna net bir yanıt vermiş olacağız.

Tek Gecelik İlişki Heyecan Katar

Cinsel doyuma ulaşmış erkek yeni bir kişiyle yatmak isteyebilir. Hatta “bilir” demek bile aslında fazla. Hangi erkek istemez ki yeni kişiyle yatmayı… O zaman tek gecelik ilişkilerin cinsel açıdan açlığını doyurmuş erkeklerin hayatında heyecan ve monoton giden cinsel ilişkiye renk katması anlamına gelmektedir.

Uzun Süreli İlişki Sadakati Getiriyor

Erkekler ve kadınlarda görülen uzun süreli düzeyli birliktelik ve seks sadakati beraberinde getirmektedir. Bu da cinsel hazzı ön plana çıkarmaktan öte tek gecelik mutlu eder mi yönünden duygusallığı çıkarması anlamına gelmektedir. Ancak kaçamak yapmak isteyen erkeklere önerilecek ilişki türü elbette kısa vadeli olanı yani tek gecelik olanı olacaktır.

Fakat bu kişinin hayatında mutlaka düzenli olarak birlikte olduğu partneri olması söz konusu tek gecelik ilişkiden mutlu olmasını hatta tanımadığı bir kadınla ilk kez yatmanın verdiği heyecanla renk katmaktadır.

Tek Gecelik Mi Uzun Süreli Mi?

Kısaca belirtmek gerekirse tek gecelik ilişki mi uzun süreli ilişki mi açısından erkeğin hayatında düzenli birlikteliği yaşadığı sevgilisi, partneri varsa cinsel yaşamına heyecan ve renk katacağı için tek gecelik tavsiye edilmektedir.

Benzer Yazilar

Gece Ereksiyonunun Nedeni Nedir?

Ahmet DOĞDU

Ayna Güzelleri

Ahmet DOĞDU

dövme sanatı ve kadınlar 3

Ahmet DOĞDU

Mini Etek Vol.1

Ahmet DOĞDU

Cinsel Gücü Artıran 5 Besin

Ahmet DOĞDU

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU