Image default
Erkek Moda

Tek Renk Giyinirken Bilinmesi Gerekenler

Giyim tarzı herkes için, her kesimden insan için büyük önem taşır. Giyim tarzında dikkat edilmesi gereken bir takım önemli hususlar dışında herkes kendi tarzını kendi rengini yansıtır. Farklı renkler arasında oluşturulan kombinler dışında aynı renklerin uyumu da tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

tek-renk-giyinme.jpg

Aynı renklerin uyumu

Tek renk giyinmek, uyumlu kombinasyon oluşturulduğu takdirde göz alıcı bir hava oluşturur. Ayrıca tek renk giyinmek kişiyi olduğundan daha şık ve daha zayıf göstereceğinden dolayı oldukça zarif bir görünüm elde ederek çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

erkeklerde-tek-renk-giyinme.jpg

Tabi tek renk giymenin riskleri de var

Ancak tek renk giyinmenin de birtakım riskleri vardır. Tek renk giyinmek erkek ve bayanlar arasında oldukça yaygın olan bir giyim tarzıdır. Ancak çanta ya da ayakkabı gibi aksesuarlarınızda da aynı rengin farklı olmayan ve sırıtmayan tonları kullanmanız gerekmektedir. Aksi durumda üzerinizdeki tek renk şıklığı dikkat çekmeyecektir ve emanet gibi duracaktır. Giysi ya da ayakkabılarınızda farklı renk ya da tonları kullanmamaya özen göstermelisiniz, ancak farklı renk ya da tonları sadece takılarda kullanabilirsiniz. Zaten takılarda da aynı rengi tercih ederseniz şıklığınız antipatik bir hal alacak ve tek renk şıklığınıza gölge düşürecektir.

erkeklerde-tek-renk-giyinme-modasi.jpg

Tek renk giyinen sevgililer de oldukça zarif görünmekle birlikte bu modanın kriterlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Karşınızda bir çift düşünün ki, aynı rengin tonlarını üzerlerinde barındırsınlar. Çift uyumunu renklerine de yansıtsınlar. Ancak yukarıda belirttiğimiz kriterler çiftler için de geçerli olmaktadır.

Tek renk giyinmek isteyen kişi ya da çiftlerin öncelikle tüm gözleri üzerlerinde taşıyacaklarından dolayı ilgi odağı haline gelmeleri olasıdır. Bu nedenle de özgüveni yüksek ve cesur olmaları gerekmektedir.

Benzer Yazilar

Kotun Altına Hangi Ayakkabılar Giyilir

Ahmet DOĞDU

Kilolu Erkekeler İçin Kıyafet Seçimi

Ahmet DOĞDU

Erkek Yazlık Tişört Modelleri

Ahmet DOĞDU

Üniversiteli Erkeklerde Yaz Okulu Giyim Modası

Marko Petrovic imzası ve Lamborghini Avenger

Ahmet DOĞDU

Erkek Gardırobunun Vazgeçilmezi: Beyaz Gömlek

Yorum Yaz