Image default
Genel

Telefonda Seks

Telefon Seksi

Telefonda seks tipi açıkçası yaygınlaşması çok yeni olmaktadır. Bu durumun oldukça belirli koşulları olmakla beraber neden yapıldığı veya tercih edildiği bilinmelidir. Birçok nokta vardır ki önemli bir durum oluşturmaktadır. Bununla beraber asıl önemli olan telefonda erotik konular konuşup buna yakın şeyleri dinleme ile alakalıdır.

telefonda

Genel Özellikleri

Bunu yapanların cinsel arzularını tatmin etmek amaçlı yaptığı bilinmektedir. Bu model de işleyişi kullanan kişiler mastürbasyon alışkanlıklarını sıklıkla yapan kişilerdir. Özellikle belirli bir noktadan sonra kişisel tatminkârlığını insanlar yaşamaktadır. Telefon seksi öncelikleri ABD de yaygınlaşmış bundan sonra Avrupa’ya geçmiştir. Dünyada bu durumu açıkça savunan ve ciddi derecede destekleyen kitlelerde mevcuttur. Bununla beraber asıl bilinmesi gereken nasıl bir durum oluşturulacağıdır.

telefonda-seks-uygulamasi

Yaygın Görüşün Özellikleri

Bazı bayanlar için bu seks açısından önemli bir durumdur. Kimileri içinse sapkınca bir durum olarak nitelenebilmektedir. Bazı ülkelerde uzmanların bu durum ile alakalı teşvik edici işlere yöneldiği bilinmektedir. Bu durumlar erkekler içinde geçerli ama erkekler açısından çok ciddi derecede destek bulunduğu söylenemez. Genel olarak aktif bir durum oluşturmadığı için hassalıkla üzerinde durulmamıştır. Özellikle zamanı kıyaslayacak olursak günümüzde bu tip ilişki modelinin çok azaldığını belirtebiliriz. Çünkü internetin yaygınlaşması ve televizyon kanallarının ortaya çıkıp birçok içeriklerin farklı kuşaklarda üretilmesi önemli bir pay oluşturmaktadır.

 

Kötü Amaç

Telefonda seksi kötü amaçlı kullananlar belirli bir dönemde çok yaygınlaşmıştı. Özellikle insanlar bu dönemlerde ciddi derecede etki bırakacak olan bir uygulama başlatıp ciddi gelirler elde ettiler. Bununla beraber bunun bir endüstri haline geldiğini de unutmamak gerekmektedir. 900’lü hatların varlığı ve yaygın bir şekilde işleme içgüdüsü oldukça uzun süreler kullanıldı. Bununla beraber yaygın olan görüşün değiştirilmediği de bilinmelidir. Günümüzde hala ciddi bir kullanıcı kitlesi olduğu bilinmektedir.

 

Benzer Yazilar

Şekliniz, Yüz Tipiniz ve Saç Durumunuz!

Ahmet DOĞDU

Kemer Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşte Ucuza Uçmanın 5 Yöntemi

Editor

Bana Sevgilini Söyle Sana Hediyeni Söyleyim

Ahmet DOĞDU

Pembe Giyemem Diyen Erkekler Out

Milli Futbolcu Cengiz’den İnter’e Müthiş Füze

Editor

Yorum Yaz