Image default
Kapak

Tercih Ettiğiniz Alkollü İçecek Kişiliğinizi Ele Veriyor

Alkollü içecek seçiminiz gittiğiniz mekanda sizin tarzınızı ve kişiliğinizi ele vermektedir. Alkollü içecek tercihini sizin farklı karakterlerde biri olduğunuzu göstermekte ve çevrenize kendinizi bu şekilde göstermenizi sağlamaktadır.

alkollü içecek, alkollü içecek karakter üzerinde etkisi, alkollü içecek çeşitleri

Alkollü içecek isimleri arasında örnek vermek gerekirse viski tercihinizde Jack Daniels, J&B ya da Jonny Walker gibi markaları tercih edebilirsiniz ki bu markalar arasında yapacağınız tercihler bile kişiliğinizi ve statünüzü etkileyecektir. Bu nedenle bir mekana girdiğinizde ne içeceğinize dikkat etmenizde mutlaka fayda olacaktır. Daha romantik ve sakin biriyseniz şarap tercihinde bulunabileceğiniz gibi hareketli ve dans etmeyi seven biri iseniz votka tercihinde bulunabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Alkollü İçecek Çeşitleri ve Karakter Yapıları

Bir eğlence mekanında tercih ettiğiniz alkol çeşidi ile evde arkadaş ortamında tercih etiğiniz alkol çeşidi farklılık gösterebilir. Alkollü içecek çeşitleri her ne kadar farklıysa sizin de seçiminizdeki karakter yapınız o kadar farklı olacaktır. Bira, votka, viski, rakı, şarap cin vs. alkol çeşitleri olarak sizi beklerken hayat tarzınız, giyim şekliniz ve o anki ruh haliniz hangi alkollü içeceği seçeceğinizi de etkili olacaktır. Ancak her zaman söylemekte fayda var ki kendi limitiniz kadar alkol tüketmelisiniz.

alkollü içecek, alkollü içecek karakter üzerinde etkisi, alkollü içecek çeşitleri
Closeup of a male hand holding up a glasses of dark and light beer over a blue background. concept of confrontation, differences in taste and preference

Alkollü İçecekleri Birbirinden Farklı Etkisi

Alkollü içecekler de tıpkı biz insanlar gibi farklı karakter yapılarına sahiptir. Bu nedenle de sizde bıraktığı etki farklı olacaktır. Ancak en önemli nokta sizin alkollü içecek seçerken ki tercihiniz kişiliğinizi ele verecektir. Hareketli bir yapıya mı sahipsiniz, yoksa oturaklı sakin bir yapıya mı? Konuşkan mısınız yoksa susup oturur musunuz? Bunların hepsi alkollü içecek tercihinizde sizin karakter yapınızı ele verecek etkenlerdir. Örneği bira içmeyi tercih edenlerin daha konuşkan yapıda insan oldukları gözlenirken, viski içmeyi tercih edenlerin daha ketum insanlar olduğu söylenmektedir. Şarap tercih eden insanların melankolik bir yapıda oldukları söylenmektedir. Bu melankolik bir neşe olabileceği gibi melankolik bir hüzün de olabilir. Cin ve tekila içmeyi seven insanların hızlı yaşamayı seven, sosyal kişilikleri olduğu gözlenmiş. Votka sevenlerin ise dışarıdan sosyal gözüken ancak aslında çok içe kapanık dirayetli insanlar olduğu söyleniyor. Sosyal statünüz de alkollü içecek tercih etmenizde mutlaka etkili bir rol oynamaktadır.

Benzer Yazilar

Yeni Bir İkon Mu Doğdu? : Her Yönüyle La Casa De Papel’in Yakışıklı Oyuncusu Pedro Alonso

Ahmet DOĞDU

Tekile Çeşitleri ve Ülkeleri

Ahmet DOĞDU

Maç Seyretmede Yapabileceğiniz 7 Hazırlık

Ahmet DOĞDU

Benimle Delirir misin?

Ahmet DOĞDU

Güzel ve Lüks içkiler ve Şişeleri

Ahmet DOĞDU

Yoğun İş Günü Nasıl Atlatılır?