Image default
Erkek Moda

Trençkot giyen erkeklerin dayanılmaz çekiciliği..

Trençkot giymek bana göre kesinlikle bir sanat. Giyilen ortam ve renk önemli olmasa da fizik bakımından trençkotu kaldırmanız lazım. Zayıf ve uzun boylu erkeklere çok yakıştığını söylemeden geçmeyelim.

Trençkot1

 

Burberry trençkot modellerinde gene farkını ortaya koymuş. Siyah rengi es geçerek farklı renkleri trençkotlarla buluşturmuş. İş hayatında giyilen siyah trençkotlara inat yukarıdaki seçimde oldukça zevkli.

Trençkot3

 

Trençkotu bohem bir tarzla buluşmak isterseniz tamda bu gibi bir stil yaratabilirsiniz. Boyun kısmına geçirilen fularla bu sene çok gözde olan erkek çantalarını uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Sakal traşı verilen bohem havanın etkisini daha da katlamış.

Trençkot denilince yağmurlu bir havada yakalarını kaldırmış ve ağzında sigarası olan bir adam gelir aklıma. Belki de bazı filmlerin etkisinde kalarak ve ajanlara özenerek geçirdiğimiz çocukluk yıllarının etkisinden kurtulamamışızdır :)

Siyah trençkotlar hakimiyeti her yerde ele alır. Kazaklarla ve gömleklerle rahat bir şekilde giyebileceğiniz siyah trençkotlar sonbaharın hüzünlü havasına da uygun. Sonbahara eşlik etmek isteyen beyler siyah trençkotlara yönelirken, başkaldıran erkeklerde daha canlı renklere yöneliyor. Seçim ne olursa olsun her yerde fark edilir bir çekiciliğe sahip olacaksınız ;)

Trençkot5 Trençkot4

Benzer Yazilar

Erkeklerde Retro Modası

Ahmet DOĞDU

Kravat Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Editor

Evlilikte Uyum ve Doyum Üzerinde Etkili Faktörler

Ahmet DOĞDU

Erkekler De Takı Takar: Bileklikler

Ahmet DOĞDU

Casual Giyim Hakkında Merak Edilen Her Şey

Ahmet DOĞDU

Hamile Eşinize Nasıl Yaklaşmalısınız

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz