Image default
Erkek Moda

Trençkotlarda 2016 Modası

Her zaman moda olan ve tercih edilmekten hiç vazgeçilmeyen trençkotlar, 2016 yılında da yine moda! 2016 trençkot modası farklı renk ve uzunlukları ile mağazaların vitrinlerini süslemeye çoktan başladı! Özellikle sonbahar aylarında en çok tercih edilen bir dış giysisi olan trençkot, erkeklerin şıklığına çok büyük katkı sağlamaktadır. Kış aylarında da havaların çok soğuk olmadığı dönemlerinde tercih edilmektedir. Sıcak iklimi olan yerlerde de trençkotlar kış aylarında da rahatlıkla giyilebilmektedir. Diz üstüne kadar olan boylarıyla ve daha kısa boylarıyla farklı alternatifleri mevcut! Kalın kumaşlardan yapılan trençkotları, soğuk iklim olan yerlerde de rahatlıkla kullanmak mümkün!

man-trenchkot

Hem spor giyimlerde, hem de daha klasik giyimlerde kolaylıkla kombinlenmesi, trençkotları vazgeçilmez kılmıştır. Hemen hemen her erkeğin gardırobunda mutlaka olması gereken bir giysi olan trençkotu, eğer bugüne kadar hiç giymediyseniz, mutlaka tercih etmelisiniz. Siyah, krem, kahve, lacivert, bordo gibi pek çok renk trençkot bulabilmeniz mümkün trençkot modası içinde! Sadece kumaş olarak değil, derilerde de trençkot oldukça revaçta!

erkek-trenckot-modasi

Trençkot modellerinde onlarca farklı alternatifi bulabilirsiniz. Bilinen pek çok ünlü markalar, erkek modasında trençkotlara yer verdiği gibi, no name ürünlerde de zevkinize göre trençkotlar bulabilmeniz mümkün! Trençkotlarda en çok dikkat çeken ve kendine baktıran renk krem ve kahve tonlarıdır!

trenckot

Kadın, erkek herkesin gardırobunda olması gereken bu parça, can kurtarıcı niteliktedir aslında! Acil dışarı çıkmanız gereken durumlarda bile hemen üzerinize geçirerek, şıklığınızı sağlayabilirsiniz. Trençkotların tercih edilmesinde önemli rol oynayan bir diğer etkende, su geçirmemesidir.Erkeklerde trençkot modası yine sokaklarda kendini gösteriyor ve erkeklerin üzerinde farklı farklı renk ve modelleriyle oldukça dikkat çekiyor. Uzun boylu erkeklerde uzun modelleri daha hoş görünebileceği gibi, kısa boylu erkeklerde de kısa boylu trençkotlar daha iyi bir görüntü verecektir. Asil bir görüntü vermesi nedeniyle de, uzun yıllar moda olacağı da kesin!

Benzer Yazilar

Metroseksüel Erkek Derken..!

Ahmet DOĞDU

Erkek Saat Modellerine Derin Bir Bakış

Ahmet DOĞDU

Yazın Değişmez Modası Keteni Nasıl Kombinlemeli

Ahmet DOĞDU

Calvin Klein Obsession Night For Men

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Modasında Mokasen Ayakkabı

Ahmet DOĞDU

Erkek Mendili Nasıl Katlanır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz