Image default
FelsefErkek

Trip Atan Erkek Nasıl Davranır?

Günümüzde artık birçok kişi tribin anlamını bilmektedir. Genellikle kadınlar tarafından çok sık karşılanmaktadır. Fakat kimi zaman erkeklerde trip atmaktadır. İkili ilişkilerde fazla ortaya çıkmaktadır. Eğer erkekler ilişkilerinde , kadınlardan daha duygusallarsa bu durum küsme gibi mevzuların daha sık yaşanmasına neden olmaktadır. Kadın istemediği bir şeyi erkek tarafından zorla yaptırılmaya mecbur bırakılıyor ve yapmıyorsa erkeklerin sonrasında trip atmaları kaçınılmaz olmaktadır. Bu konu ilişkide pek çok pürüzler yaratmaktadır. Kadınlar tarafından trip atan erkekler çekilememektedir. En ufak şeyde bile sorun yaratan erkekler, kadınlara nazaran daha sorunlu olmaktadırlar. Çünkü kadınlar olur olmadık şeyler konusunda trip atmamaktadır. Sevgilisini başka kadınlardan kıskandıkları an trip atmaya başlamaktadırlar. Fakat erkekler, sevgilisini yapmasını istediği konu üzerine ikna edemeze tercihini konuşmamaktan yana kullanmaktadır. Ve uzunca bir süre kadınların çabalarına rağmen hal ve davranışını bozmamaktadır. Trip atan erkek davranışı her erkekte benzerlik göstermektedir. Konuşmamayı ve istenileni yapmamayı uzun bir süre mesaj atmamayı tercih etmektedirler.

trip-atan-erkekler

Erkekler Ne Gibi Durumlarda Trip Atar?

Kadınlara nazaran erkekler daha fazla trip atmaktadır. Nedeni ise sevgilisi istemediği bir erkekle konuştuğu zaman bile trip atan sevgili davranışı sergilemektedirler. Bir diğer konu ise kafalarında kuruntu yaparak , sevgilisinin sessizliğinden senaryolar yazarak , benimle konuşmak istemiyor diye trip atmaya başlarlar.

trip-atan-erkek-nasil-davranir

– Kadınların insanların içinde sevgili olduklarını belli etme çabalarına girdiğinde erkekler trip atarlar.

– Erkekler, sevgilisi arkadaşları yanında yeteri kadar ilgi göstermedikleri için trip atarlar.

-Kadınların giyim tarzları hoşlarına gitmediği için trip atarlar.

-Sevgilisinin, ailesine yeteri kadar ilgi göstermediği için trip atar.

Erkekler bu ve bu gibi nedenler durumunda trip atmaktadırlar. Kadınlar çoğu zaman bu durumdan şikayetçi olsalar da ne yazık ki yapacak pek fazla şey bulunmamaktadır. Karşınızda duran trip yapan erkek davranışlarını artık iyice çözdüğünüz zaman kendinizce çözümler bulabilirsiniz. Trip atan erkeklere karşı elbette kadınlarda önlem almaktadır. İlk başta kadınlar erkeğini iyi tanıdığı için onun istediklerini yapıyormuş gibi davranıp konuşmaktadır. Sorunsuz bu şekilde devam ederek, ilişkilerini kavgasız devam ettirebilirler.

Benzer Yazilar

Uzun Boylu Erkeklerin Yaşadığı 5 Sorun

Ahmet DOĞDU

Çalışan Erkekler İçin Sosyal Etkinlik Önerileri

Erkeklerde Ego Artıran Sebepler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Depresyonla Başa Çıkma Rehberi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlara Sormaktan Çekindikleri Sorular

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Futbol Tutkusu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz