Image default
Vajinalog + 18

Türk Erkeklerin Beğendiği Kadın Vücutları Nelerdir?

Seksilik ülkeden ülkeye coğrafyadan coğrafyaya farklılık göstermektedir. Bunun için de hangi erkeğin ya da hangi kadının daha çok beğenildiği kültürden kültüre farklılık göstermektedir. Türkiye’de de erkeklerin sevdikleri kadın tipleri ve kadınların arzuladıkları erkek vücut tipleri bulunmaktadır.

Türk erkekleri kadınlarda genellikle estetik güzelliğe önem vermektedir. Yani dış görünüş olarak gözlerin rengi, saçların rengi ve ses tonu ilk önce gelen özelliklerdir. Elbette bunları tamamlayan ve bir kadını asıl seksi kılan bacaklar ile göğüsler de Türk erkeklerin seksi buldukları kadınlar ortak olarak belirtir. İşte Türk erkeklerinin beğendikleri kadın vücutları:

Sütun Bacaklı Sütun Tipler

Genellikle Türk erkeklerinin vazgeçilmezi olmaya devam eden seksi kadın vücut tipleri arasında sütun bacakları olan seksi bir bayandır. Sütun bacaklar adeta bir mimari eserin sütunları gibi upuzun ve incecik bir görünümlüdür. Hele bir de bembeyaz süt gibiyse o bayan erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Bunun yanı sıra incecik bir bele sahip olması da erkeklerin aradıkları kadın vücutları arasında.

Kum Saati Vücut Tipi

90 – 60 – 90 olarak da bilinen bu tip yaygın olarak Türk erkeğinin ağzını açık bırakan kadın vücutları arasında gelmektedir. Dolgun göğüsler ve kalçaların eşsiz seksi bir duruşu simgeleyen taparcasına her erkeğin tutkuyla bağlanacağı bir kadın tipidir. Kuşkusuz bu tip kadınlar da her erkeğin aklını başından alan en seksi kadın vücutları arasında gelmeye devam ediyor.

 

 

Armut Vücut Tipi

Armut vücut tipine sahip bayanlar zaten çoğunlukta gelmektedir. Kilosu ve boyuyla ideal olmayı başarmış olan bütün bayanlar için geçerli bu vücut tipi her anlamda Türk erkeğini mest eden kadınlar arasında gelmesi bakımından gerçekten de önemini korumaya devam etmektedir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Editor

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.3

Ahmet DOĞDU

Hpv Virüsü Cinsel Olarak Bulaşır Mı ?

Editor

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Ahmet DOĞDU

PETRA NEMCOVA

Ahmet DOĞDU

Kadınların İlgisini Çekme Yolları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz