Image default
Genel

Türk Erkeklerle Evlenmek İsteyen Yabancılar En Fazla Hangi Ülkeden?

Bildiğiniz üzere televizyondaki evlilik programları, evlilik temalı internet siteleri gibi platformların toplumumuza yaptığı etkiye değinmeden son zamanlarda popüler olan konuya değinmek istiyoruz; Türk erkekleri ile evlenmek isteyen yabancılar.

Türk erkeklerle evlenmek isteyen yabancı uyruklu kadınların başında Bulgar, Moldov, Rus kadınlar geliyor
Türk erkeklerle evlenmek isteyen yabancı uyruklu kadınlar

Türk Erkekleri ile Evlenmek İsteyen Yabancılar

Türk erkekleri ile evlenmek isteyen yabancılar, Türkiye’ye yerleşip yuva kurma arzuları ve telefonlarından ülkemizi rastgele numara çevirip buluşma talep etmelerine kadar ciddi boyutlara gelmiştir. Biz de bunun sebebi üzerine çok düşmeden bahsetmek istiyoruz. Çoğunuzun bildiği bir sebepten yabancı uyruklu kadınlar bizim erkeklerimizle evlenmek istiyor çünkü biz kadınlar konusunda çok hassas bir toplumuz ve manipüle edilmeye çok açığız. Böylelikle evlilik bahanesi ile dolandırıcılık için belki de dünyadaki en iyi pazar bizim ülkemiz.

Türk erkeklerle evlenmek isteyen yabancı uyruklu kadınlar Bulgaristan, Rusya, Moldova gibi ülkelerden çıkıyor.

Ancak bu tercihlerde gerçekten aşk evliliği yapmayı arzulayanlar, mutlu bir yuva kurup çoluk çocuğa karışmak isteyen kadınlar da azımsanmayacak sayıda. Ülkemizin cennet köşelerine tatile gelen turistler ile evlenen vatandaşlarımızın sayısı her geçen yıl yükselmekte. Fakat istatistiklerin gösterdiği bazı ülkelerden gelen yabancı kadınların evlenmeye daha istekli olduğu görülüyor, biz de yazımızda bu yabancı kadınların hangi uyruktan olduğunu derledik.

Türk Erkekleri İle Evlenmek İsteyen Yabancı Kadınlar En Çok Hangi Uyruktan?

Rastgele numara çevirip buluşma ayarlamaya kadar seviyeyi göklere çıkarmış Türk erkekleri ile evlenmek isteyen yabancılar listesinde başı Bulgaristan uyruklu kadınlar çekiyor.

 

Ardından Moldova, Rusya, Kazakistan ve Suriye uyruklu kadınlar Türk erkeği ile evlenmeyi arzuluyor. Azerbaycan uyruklu kadınlarında bu isteği azımsanmayacak kadar çok ancak Azerbaycan için yabancı uyruk demeyi uygun görmediğimiz için listeye almaya uygun görmedik. Kim bilir belki önümüzdeki dönemde bu ülkelerin sayısında artış görülecek ve ülkemizde yabancı uyruklu kadınla evlenme sayısında artış yakalanacaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın

Ahmet DOĞDU

 İlk Buluşmanın Kötü Gittiğini Nasıl Anlarsınız?

Erkekte Evlilik Korkusu

Ahmet DOĞDU

Bu Kavga Bitmez: Slip vs. Boxer

Ahmet DOĞDU

Uygun Fiyatını Bulursanız Kaçırılmayacak Tişörtler!

Ahmet DOĞDU

Bir Erkek İçin ” Vazgeçilmez” Olmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU