Image default
Erkek Moda

Türkiye’de En Çok Beğenilen 5 Sonbahar Modası

Erkek giyiminin belirli kriterleri ve tarzı vardır. Bu kriterler yıllar geçse bile popülerliğini yitirmez ve yine moda olmaya devam eder. Her ne kadar aynı tarz moda olmaya devam etse de, her şey sizin zevkinize ve tamamlayıcı öğelerinize kalmıştır. Ancak duruma genel anlamda bakarak, erkekler için sonbahar modasının en vazgeçilmez öğelerini sıralamak istedik.

kadife-erkek-ceket-modelleri.jpg

Keyfi dokunuşunda

Yaz aylarında giyilen ince ketenlerin yerini sonbaharın gelmesi ile birlikte kadife kumaştan yapılan takımlar almaktadır. kadife takımlarda genç erkek giyim tarzları genellikle dar ve ince fitilli kadifelerden yana olsa da, orta yaş grubunda bu tarz yerini daha bol kesimlere bırakmaktadır.

Puf puf yelekler

Rafa kaldırmış olduğunuz puf yelekleriniz ve montlarınızı da sonbaharın gelmesi ile birlikte dolabın ön sıralarına almanızda yara vardır. Çünkü modası hiç geçmeyen ve artık gelenek haline gelmiş olan puf yelek ve montlarınızı tamamlayabileceğiniz kıyafet seçenekleriniz oldukça fazla.

puf-yelek-erkek-modasi.jpg

Sonbahar esintisi mi o

Sonbaharın gelmesi ile birlikte özellikle erkeklerin parfüm konusunda tercihleri de değişmektedir. Yazın heyecanını yansıtan kokuların yerini daha dinginlik ve huzur veren odunsu kokular almaktadır. Parfümün bir erkek için olmazsa olmaz olduğunu düşünürsek, parfüm tercihinin de ne denli önemli olduğunu anlamış olmalısınız.

Kapriler dolaba, gabardin ve ketenlere özgürlük

Yaz aylarını sona ermesi ve havaların serinlemeye başlaması ile birlikte erkek kombin önerileri de değişmekte ve kaprilerin, şortların yerini gabardin ve keten pantolonlar ile gömlek kombinleri almaktadır. Gabardin bir pantolon üzerine giydiğiniz bir slim gömlek ile görenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

erkek-fular-modelleri-kis.jpg

Fular modası

Gabardin pantolon ile gömleğinizin içine taktığınız bir fular ile şıklığınızı daha da göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Tabi sadece gömlek içine takmayabilirsiniz de. Herkes fular kullanmayı tercih etmese de fularlar, erkek giyim önerileri arasındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yaptığı Moda Hataları

Ahmet DOĞDU

Autodromo Sürüş Saatleri

Ahmet DOĞDU

Mezun Olacak Erkekler İçin Erkek Mezuniyet Kıyafetleri

Ahmet DOĞDU

En Güzel Baba – Oğul Kıyafetleri

Ahmet DOĞDU

En Tarz Erkek Güneş Gözlükleri

Ahmet DOĞDU

2016’da Renkli Takımlar Moda Dünyasında

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz