Image default
Genel

Türkiye’de Top Koşturan En Yakışıklı Futbolcuları Belirliyoruz

Türkiye Spor Toto Süper Lig de her yıl daha fazla futbolcunun dahil olması takımların kalitesini yükseltiyor. Bununla beraber Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden birbirinden yakışıklı ve karizmatik futbolcuları izleme şansı yakalıyoruz. 18 takımın mücadele ettiği Spor Toto Süper Lig’de her takım ortalama 23 futbolcu bulunduruyor. Bu kadar erkeğin yer aldığı bir listede Türkiye’nin en yakışıklı futbolcusunu seçmek bir hayli zor. Sonuç olarak ne kadar oynadıkları futbol ön planda olsa da dış görünüşleri de oldukça dikkat çekici.

Birçok Ülkeden Futbolcu Süper Lig’de

Danimarka, Almanya, Hollanda, Brezilyalı, Slovakya, Senegal ve daha onlarca ülkeden birçok futbolcu başta Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray’da olmak üzere Türkiye’de Spor Toto Süper Lig’de mücadele ediyor. Futbolculuklarının yanında mankenlik de yapan futbolcular yeşil sahaların dışında kameralar önünde de oldukça profesyoneller. Oynadıkları futbolla erkek taraftarların gönlünü kazanan futbolcular, yakışıklıkları ile de bayanların gönlünü kazanıyorlar.

turkiye-futbolcular

Türklerin En Yakışıklısı

Türklerin arasından seçilecek isimlerde liste hayli kabarık. Göze çarpan isimler Bursaspor’un kalecisi Mert Günok ve Harun Tekin, İstanbul Başakşehir’den Mehmet Batdal, Galatasaraylı Hakan Balta, Fenerbahçe’den Alper Potuk, Beşiktaş takımından ise Tolgay Arslan, Caner Erkin olarak sıralanabilir. Listenin daha da uzaması tabii ki de mümkün. Bu uzun listeden ise Türkiye’nin en yakışıklı futbolcusu Caner Erkin olarak göze çarpıyor.

Yabancılar’ın En Yakışıklısı

Türk futbolcular için yapılan listeden daha uzun bir liste yapılması gereken yabancı futbolcular karizmalarıyla bayanların başını döndürüyor. Avrupa’dan ülkemize resmen futbol oynamak için gelip bayan taraftar ve fanlar toplayan bu futbolcular Türkiye’den ayrılsa bile takipçileri tarafından sürekli takip ediliyor. Bunların başında Dünya futbolunun da yakından tanıdığı Fenerbahçe’den Robin Van Persie, Simon Kjaer dikkat çekerken siyahi futbolcular Lens ve Moussa Sow da bu listede kendilerine yer buluyor. Galatasaray takımından ise Hollandalı ünlü yıldız Wesley Sneijder, başarılı kaleci Fernando Muslera, farklı tarzıyla Chedjou listemizde yer akan isimlerden. Beşiktaş’ın yakışıklı yabancı futbolcuları ise kaleci Fabri ve Querasma olarak listede yer alıyor. Bu zor listeden ise en yakışıklı futbolcu Danimarkalı futbolcu Simon Kjear en uygun kişi olarak göze çarpıyor.

Benzer Yazilar

Kadınların Etkilendiği Kokular

Ahmet DOĞDU

 İlk Buluşmanın Kötü Gittiğini Nasıl Anlarsınız?

Hurdadan Nasıl Motorsiklet Yapılır: Motorsiklet Tutkunlarına Özel

Ahmet DOĞDU

Prezervatif Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor

Bir Çöküş Biyografisi: Arda Turan

Editor

Erkek Sakal Çeşitleri ve İsimleri

Editor

Yorum Yaz