Image default
Genel

Tutkunuzu Belli Etmenin En Tatmin Edici Yolları

Deli divane aşıksınız. Karşınızdaki bilmiyor, umursamıyor, farkınıza dahi varmıyor. Bu haliyle çaresiz ve bitik bir durumdasınız sanırım. Ya da sevgiliniz var ama tutkunuz, şehvetiniz eksik. Geçmişte tutkuyla birbirinize bağlıyken azalan hisler veya kaybolan tutkunuzu yeniden nasıl hatırlayabilirsiniz. Aslında sevdiğini belli etme sözleri veya sevdiğini belli etme yöntemleri kişilere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sevdiğinize veya partnerinize hislerinizi belli ederken tavırlarınız ve sözleriniz farklılık gösterebilmektedir. Tutkuyu hatırlama yöntemleri ise ilişkinizin seyrine göre değişmektedir.

erkeksen-gel

Birine karşı yoğun duygular besliyorsunuz. Ancak bunu ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Aslında karşılaşıyor ve konuşuyorsunuz. Ancak ona gerekli sözleri söylemeye cesareti bulamıyor veya ne söyleyeceğinizi bilmiyorsunuz. O halde biraz desteğe ihtiyacınız var demektir. Öncelikle karşınızdakine karşı ne kadar yoğun duygular hissederseniz hissedin sakin ve objektif bakmaya çalışın. Sizler sevdiğini belli etme sözleri veya sevdiğini belli etme yöntemleri için aşkın gözü kördür sözünden yola çıkarak eliniz kolunuz bağlı kalabilirsiniz. Bu nedenle sözlerden önce jestlerle karşınızdakinin gönlünü kazanmaya bakın. Nelerden hoşlandığını biliyorsanız işiniz daha kolaydır. Bilmiyorsanız biraz araştırma yapın, sosyal medyadan, arkadaş çevresinden tüyolar alın. Ardından sevdiği şeyler üzerinden hareketle ona olan sevginizi anlatmaya çalışın. Örneğin, tiyatro seven biriyse bir bilet alarak onu tiyatroya davet edin. Tiyatro çıkışı sıcak bir kahveye davet edin. Kısa sorularla onu tanımaya çalışın. Bildiklerinizi bile bilmiyormuş gibi davranın. Onu dinleyin ve asla sözünü kesmeyin. Birkaç buluşmada bunları uyguladıktan sonra artık sıra size gelecektir. kendinizi daha rahat ifade etme kolaylığını yakalarsınız. Ancak her şeyi biranda tüketmeyin. Bu sefer de tutkuyu hatırlama yöntemleri konusunda destek almanız gerekebilir.

cinsel-sorunlar

Geçmişte birbiriyle çok tutkulu bir ilişkiye başlayanlar, zamanla ve hızla sevgilerini tüketme yoluna gidebilirler. Ardından karşılıklı ilgisizlikler ve sorunlar başlar. Bundan kurtulmanın en güzel yolu, kabuk değiştirmektir. Tutkuyu hatırlama yöntemleri dediğimiz şey de budur. Romantik bir ilişkiniz varsa, temeli duygusallık üzerineyse, partnerinize her sabah çiçekler alın, güzel sözler söyleyin, tatlı tebessümler ve minik hediyeler verin. Hem sevdiğini belli etme sözleri veya sevdiğini belli etme yöntemleri ile uğraşmayın hem de yeniden aşık olmanın heyecanını yaşayın. Eğer canlı ve hareketli bir ilişkiniz vardıysa, üzerinizdeki topraktan kurtulun ve sizi heyecanlandıracak minik bir tatile birlikte çıkın. İşe yarayacaktır.

Benzer Yazilar

Sonbaharın Olmazsa Olmazı Fular

Arda – Berkay Kavgasında Son Durum

Editor

Sevgilinizin Yakın Erkek Arkadaşıyla Baş Etme Yolları

Ahmet DOĞDU

Bana Sevgilini Söyle Sana Hediyeni Söyleyim

Ahmet DOĞDU

İyi Gitmeyen Bir İlişki Nasıl Düzeltilir

Ahmet DOĞDU

Kalıcı Bir Evlilik Mi İstiyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz