Image default
Erkek Moda

Üniversiteli Erkeklerde Yaz Okulu Giyim Modası

Havaların ısınmasıyla birlikte kışlıklar kaldırılmaya başlandı. Tatil yapacak olanlar veya çalışmak zorunda olanlar yaz mevsimi için planlarını ona göre ayarladı. Bir de okulundan ayrılma lüksü olmayan, yaz okulu yapmayı seçmiş veya zorunda kalmış olan öğrencilerin planları mevcut. Derslerle birlikte sıcaklıklar da bu zorluğu iki katına çıkarmakta. Bilhassa erkekler için yaz okulu döneminde bu sıcaklıklara gölge düşürecek aynı zamanda da tarz kalmasını sağlayacak öneriler mevcuttur.

Çare: Açık Ve Sade Renkler

Bunaltıcı sıcaklarda sizi boğmayan ve tarz kalmanızı sağlayacak, aynı zamanda da kişisel olarak bu havalarda okula gitmenin vermiş olduğu sıkıntıyı bir nebze azaltmak adına açık renk giyilebilir. Açık renk tshirtler, genellikle de beyaz veya beyaz üzerine normal ya da markasının yazılı baskıları olan tshirtler giyilebilir. Onun dışında havaya veya ortamın bulunduğu ısının düşüklüğüne göre tshirtün üzerine yine açık ve sade gömlekler giyilebilir.

acik-renk-tshirtler.jpg

Pantolon Tercihi

Açık renk kot pantolonlar veya yırtık kotlar giyilebilir. Veya sıcak havalarda derslerde bu şekilde saatlerce oturmanın rahatsızlık vereceğini düşünenler daha ince şortlar veya kapriler tercih edilmelidir. Yaz okulunda tarzı ve sadeliği korumakla beraber rahatlığına düşkün olanlar bu tarz kıyafetleri tercih edebilir.

ince-sortlar-veya-kapriler.jpg

Sade Ve Rahat Kıyafetleri Aksesurlarla Canlandırmak

Açık renk olan tshirtleri yırtık kotlarla veya şortlarla kombinledikten sonra istediğiniz tarzda bir güneş gözlüğüyle bunu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda okula giderken doğal olarak defter veya diğer materyallerinizi taşıyacak olan bir çanta da hem ihtiyaçlarınızı karşılama açısından hem de giydiklerinize göre renk ve tarz uyumunu yakalayabilme açısından önem kazanacaktır. Bu açıdan ufak bir sırt çantası hem sizi yormayacak ve rahatlık açısından da fayda sağlayacaktır. Fakat üzerinizde ter izi bırakma riski de fazla olabilir. O yüzden tercih edilebilecek en güzel çanta türü yandan askısı olan omuzda taşınabilen çanta modelleridir. Sırt çantasına nazaran daha rahat ve giyiminiz açısından tarzınızı canlandıracak bir aksesuar olarak ön plana çıkmaktadır.

yandan-askisi-olan-omuzda-tasinabilen-canta.jpg

Benzer Yazilar

Erkek Mont Modelleri

Ahmet DOĞDU

Saat Almak isteyen Erkekler için Marka Tavsiyeleri

Ahmet DOĞDU

Kim demiş Erkek çanta kullanmaz diye?

Ahmet DOĞDU

Yaz Aylarının En Tarz Saç Modelleri

Editor

Erkeklerde Örgü Modası

Ahmet DOĞDU

Dış Görünüş İle Kadınlar Nasıl Etkilenir?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz