Image default
Erkek Moda

Ünlülerin En Çok Beğenilen Sonbahar Stilleri

Bayanlarda olduğu gibi erkeklerde son yıllarda stil konusunda oldukça iddialı. Özellikle ünlü tasarımcılar yönlerini kadınlara olduğu kadar erkeklere de çevirmiş durumda. Sonbahar- Kış kreasyonlarından bunu anlamak oldukça kolay. Parçaların mükemmel kombine edilmiş erkek kombinlerinde erkeklerin moda dünyasına yerini sağlamlaştırdığını söyleyebiliriz. Bu yüzden özellikle ünlülerin yapmış oldukları kombinler erkekler için başucu kitabı niteliğinde diyebiliriz. Dilerseniz, ünlülerin en çok beğenilen sonbahar stillerine bir göz atmaya ne dersiniz?

david-beckham-sonbahar-stili.jpg

1) David Beckham

Victoria Beckham birlikte kırmızı halıda baştan sona şık bir görünüm ile gösteriyorlar. Ayrıca siyahların gücü adına desek abartmış olmayız sanırım. Sıklıkla objektiflere siyah kıyafetler için adeta bir jön gibi yansıyor David Beckham. Günlük hayatında genellikle rahat ve klas kombinler ile karşımıza çıkıyor. Sonbahar kombinlerinde ise sıklıkla aksesuar tercih edenl ünlülerden David Beckham. Özellikle üst giyimini ve alt giyim tercihini tek renk üzerinden giderken renkli bir atkı ile tamamladığını söyleyebiliriz. Aynı şekilde rahat bir kombin tercih ettiğinde cool bir bere ile sıklıkla görüyoruz David Beckham’ı.

ryan-reynolds.jpg

2) Ryan Reynolds

Blake Lively hamileyken kırmızı halıda ışıl ışıl parlarken tabi ki Ryan Reynolds’un ondan daha aşağı kalır yanı yoktu. Mutlu ailesi, sempatik tavırları ve giyim tarzı ile Ryan Reynolds her zaman adından söz ettiriyor. Kırmızı halıdaki şıklığını genellikle siyahlardan yana kullanan Ryan Reynolds günlük hayatında kahve tonlarında yana kullanmakta. Özellikle sonbahar aylarında. Onu sıklıkla blazer bir ceket ile görüyoruz. Ayrıca sıklıkla yelek kullanarak yaptığı kombinleri oldukça beğenilmekte. Yelek ile kravat ile yaptığı kombinler ile akıllarımıza kazandı diyebiliriz.

Justin-Timberlake-sonbahar-stili.jpg

3) Justin Timberlake

Müzik dünyasının jönü, imza atmış olduğu her zaman hitlerde olan şarkılarının yanı sıra stili ile de damga vurmakta. Özellikle kombinlerinde kullanmış olduğu şapkalar adeta onun imza niteliğinde diyebiliriz. Kruvaze bir ceket ile yaptığı kombinler ile veya desenli ceketleri ile sık sık görmekteyiz Justin Timbenlake’ı.

Benzer Yazilar

Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Oduncu Gömleği Modası

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Mevsiminde Gözde Olan Parfüm Kokuları

Ahmet DOĞDU

Milano Erkek Moda Haftasında En Çok Beğenilenler

007 James Bond Stilinin Sırları

Ahmet DOĞDU

Kamuflaj Trendi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yaz