Image default
Genel

Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Tatil Yerleri

Aynı ünlülerde normal insanlar gibi bütün bir senenin yorgunluğunu atmak tatile ihtiyaç duymaktadırlar. Siz de tatil yaparken, en iyi yerlerde tatil yapmak istiyorsanız ve ünlüleri de karşınızda görmek istiyorsanız makalemizi okumalısınız.

1- Çeşme

Başta Bergüzar  Korel ve Halit Ergenç olmak üzere birçok ünlü çeşmede tatil yapmayı tercih etmektedir. Ünlülerin büyük bir çoğunluğu çeşmeye uğramadan tatillerini sonlandırmamaktadır. Çeşme ünlüler için en önemli ve sevilen tatil beldeleri arasında yer almaktadır.

2- Alaçatı

Ünlü sörfçü Çağla Kubat Alaçatı hayranları arasında yer almaktadır. Yazları tatiline son vermeden yine bir çok ünlünün uğrak yerlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

3- Bodrum

Bodrum, denilince aklımıza ünlülerin adeta akın ettiği bir tatil beldesi gelmektedir. Türk ünlülerin yanı sıra aynı zamanda yabancı ünlülerin dahi tercih ettiği tatil beldelerinden biri de bodrumdur. Fatih Terim, Bülent Ersoy, Erman Toroğlu, Ebru Şallı gibi isimlerin Bodrum’a olan hayranlıkları o kadar fazladır ki, bu isimlerin Bodrum’da villaları bulunmaktadır. Bodrum’un özellikle Türkbükü ve Yalıkavak gibi beldeleri ünlülerin akın ettiği şahane beldeler arasında yer almaktadır.

4- Cunda Adası

Cunda Adası da Balıkesir’in sınırları içerisinde yer alan meşhur adalardan biridir. Özellikle ünlü yönetmen Sinan Çetin’in yılın belli dönemlerinde  ada da zaman geçiriyor. Deniz, kum, güneş üçlüsünün keyfine birçok ünlü varmaktadır.

5- Ayvalık

Ege’nin en sevimli beldelerinden olan Ayvalık’ta diğer uğrak yerleri gibi ünlülerin en çok tercih ettikleri yerler arasında yer almaktadır. Tiyatro sahnelerinin ve birçok filmin çekildiği Ayvalık birçok ünlü tarafından uğrak yeri halini almıştır. Özellikle deniz aşığı olan Levent Üzümcü de Ayvalık beldesinin vazgeçilmezleri arasına koymuş olan ünlüler arasındadır.

6- Bebek

Mecburiyetten iş için İstanbul’da olan ve tatil yapacak vakti olmayanlar için de en güzel seçeneklerden biri de Bebek’tir. Buradaki hem restoran hem kafelerde hem de Bebek sahili boyunca birçok ünlüyle karşılaşmanız mümkündür.

Benzer Yazilar

Sevgilinize Hazırlayabileceğiniz Pratik Yemek Tarifleri

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü Beş Manken

Ahmet DOĞDU

Bu Kavga Bitmez: Slip vs. Boxer

Ahmet DOĞDU

Ofiste Yaratıcılığı Arttıracak Ofis Masası Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Bakımlı Sakallar için 3 Öneri

Nobel’e Doğru Kararlı Bir Adam

Ahmet DOĞDU