Image default
FelsefErkek

Unutulmaz Bir Seks İçin En Uygun 3 Mekan

Seks İçin Uygun Mekanlar

İlk cinsel ilişki nasıl olmalı sorusuna aradığınız cevabı bu metinde bulacağınıza emin olabilirsiniz. Öncelikle biraz esas konudan bahsetmemiz gerek diye tahmin ediyorum, umarım sizde öyle düşünüyorsunuzdur. Sonuçta söz konusu ilk cinsel ilişki ve ilk cinsel ilişkiniz hatırlanması gereken bir durum. Buna dayanarak ilk cinsel ilişki tutkulu olmalıdır, şehvetli olmalıdır ve unutulmaması gereken temel konu cinsel ilişki karşılıklı bir durumdur. Bu nedenle sadece kendi zevkiniz olarak görmemelisiniz. Sizin aldığınız zevk kadar karşı tarafta zevk almalı. Eğer "ben sadece zevkime bakarım arkadaş!" bilincindeyseniz, bir an önce bu bilinçten kurtulmalısınız aksi takdirde kaybeden taraf olmanız aşikar. Pekala, cinsel ilişki nasıl olmalı? Sadece ilk ilişkide tutku ve şehvet yeterli olur mu? Hayır, her cinsel ilişkiniz şehvetli, arzulu ve tutkulu olmalıdır.

ilk-cinsel-iliski-nasil-olmalidir.jpg

Mekan Konusu

Artık ince ayrıntıları öğrendiğinize göre esas konumuz olan en uygun mekanlara gelebiliriz. Cinsel ilişki nerede olmalı? Bildiğiniz üzere toplum olarak bu tarz konuları utanç konusu etmeyi ve insanları yadırgamayı çok severiz. Bu bilinçle yola çıkacak olursak eğer, en uygun mekan "ev" değildir. Zaten ev sizin günlük hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz yerdir. Dolayısıyla dün yaptığınızı bugün hatırlamamanız çok doğal. Bu yüzden unutulmaz seks için mekanlar dediğinizde, aklınıza gelen ev kelimesini o günlük kelime dağarcığınızdan çıkartın.

Unutulmaz seks için en uygun mekanlardan birisi bir kıyı oteli olabilir, bunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Kimsenin olmadığı, sessiz sakin, sizi rahatsız edecek insanların, sizi utandıracak bakışların olmadığı bir otel düşünün. Deniz ayaklarınızın altında, gün batımı tam karşınızda ve partneriniz yanınızda. Unutulmaz bir deneyim için mükemmel seçim. Bir başka mekan tavsiyesi; şahsınıza ait havuzlu bir eviniz olduğunu düşünürsek eğer yıldızların bol olduğu bir gecede, etrafı mumlarla çevrili bir havuzun içi aslında muazzam bir fikir. Yapabilecekleriniz kısıtlı olabilir, zaten o anı önemli ve unutulmaz kılanda sınırlarınızı zorlamak değil mi? Bana soracak olursanız, durum tamamen bundan ibaret.

cinsel-iliski-nasil-olmali.jpg

Mekan Tavsiyesi

Gelelim son mekan tavsiyemize. İşin aslı bu tavsiyede belirteceğim mekan, benim en çok ilgimi çeken mekan oldu. Eğer sınırları zorlamayı ve çılgınca işler yapmayı seven bir insansanız, kesinlikle ve kesinlikle burası tam sizlik. Yine bir gecenin karanlığında, partnerinizle birlikte kimsenin olmadığı bir sahildesiniz. Sadece dalgaların ve tokuşturduğunuz şarap kadehlerinin sesi. Yalnızca etrafınızı çevrelemiş olan mumların ışığı, belki birde arada gözünüze çarpan deniz fenerinin ışığı. Biraz sohbet, biraz gülüşme ve tabi ki şehvet dolu muazzam bir gece. Sizce de çok çılgın bir fikir değil mi? Kesinlikle çılgınca.

cinsel-iliski-nerede-olmali.jpg

Benzer Yazilar

İlişkinizin Bitme Nedeni Siz Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Kadının Erkek Gözünde Değeri

Ahmet DOĞDU

Sıkıcı Çiftlerin Tipik Özellikleri

Sevgilinizin Sizden Sıkıldığını Gösteren 8 Davranış

Ahmet DOĞDU

Kadın ve erkeğin inanılmaz yarışı

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin İlgisini Gösteren 5 Beden Hareketi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz