Image default
Garaj

Ütopik Bir Sürüş İçin Son Teknoloji

Günden güne teknolojinin gelişmesiyle ulaşım alanında bambaşka bir çığır açan BXR ilk sahipleri ile tanışmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay lansmanı yapılan aracın, farklı görüşlerdeki insanları ortak ilgi odağında toplaması dikkat çekti. İşte heyecanla beklenen yeni teknolojinin ağızları açık bırakacak ve fark yaratacak özellikleri!

  1. Bilindik tüm seçeneklerden daha konforlu bir sürüş

Araç sürüşünde rahatlık, özellikle konformist olmayan insanlar için önemli bir faktör. Yeni BXR, iç donanımı sayesinde sürücüye alışılmadık bir deneyim sağlıyor. Sizi farklı her sürücü için koltuk ve ayna ayarlarını baştan yapmak gibi zahmetlerden kurtaran bu araç, size, oturduğunuz yerden kalkmak istemeyeceğiniz hizmetler de sunuyor. Koltuklardaki 3 seçenekli masaj özelliğinin yanı sıra; kumaşın sıcaklık ayarı, yüzeyin oturuş biçimine uygun şekil alması ve daha bir çok özelliği ile size neredeyse evinizin kanepesinden daha geniş bir rahatlama yelpazesi açıyor.

  1. Park Alanı Bulma Stresine Çözüm

BXR teknolojisi sizlere bugüne kadar karşılaşmadığınız, ütopik bir kolaylık da sağlıyor. Geliştirilen minimize etme teknolojisi ile araç sahiplerinin yaşadığı temel soruna bir çözüm geliyor. Yeni BXR anahtarında bulunan bir tuş ile aracınız, çantanızda veya cebinizde saklayabileceğiniz küçük bir kutu halini alıyor. Anahtar üzerindeki tuşa tekrar bastığınızda ise aracınız eski haline geri dönüyor.

  1. Benzin yerine elektrik ve güneş panelleri

Bütün dünya için önemli bir tehdit oluşturan benzinin, araçların çoğalması ile daha büyük sorunlara yol açacağı öngörülüyor. Bu sebeple herkes elektrikli araçlara teşvik edilinmesi gerektiğini savunuyor. BXR da bu teşviki sağlamak amacı ile eko dostu olarak tasarlandı. Hybrid olmak yerine %100 elektrik ile çalışan aracı şarj etmenin kolay yolları mevcut. Tasarlanan bir aparat sayesinde düşük Watt ile evlerde bile şarj imkanı bulunuyor. Araç, özellikle yaz aylarında kolaylık sağlayabilecek bir de güneş paneli ile enerji üretme teknolojisine sahip.

  1. Tek bir araçta birçok renk seçeneği

Renk kategorisindeki son teknoloji yine BXR ile karşımıza çıkıyor. Değiştirilebilen renk seçenekleri ile aracınızı satın alırken tek bir renk ile kısıtlanma zorunluluğunuz kalmıyor. Size sunulan 50 adet renk seçeneği içerisinden dilediğiniz zaman değiştirebileceğiniz 15 adet ile sınırlanan farklı renk tonlarını kendiniz oluşturabiliyorsunuz. Aracınızın rengini modunuza göre dilediğiniz zamanda ve yerde kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

 

Benzer Yazilar

Geçmişten Gelen Klasik Spor Arabalar

Ahmet DOĞDU

Yeni BMW X7 Özellikleri ve Fiyatı

Editor

Donanımlı ve İddialı, Onun Adı Talisman

Editor

Spor Arabaları Kullanmak Bir Sanattır

Ahmet DOĞDU

ASTON MARTIN V12 VANTAGE ZAGATO

Ahmet DOĞDU

Çarpıcı XKX Jaguar konsept

Ahmet DOĞDU