Image default
Genel

Uzak Durmanız Gereken Kadın Profilleri

Divaların standartları tavandır. Her şeyin en iyisine sahip olmak zorundadırlar. Aksi takdirde arıza çıkaracakları kesindir. Üzerinizde egemenlik kurmaya çalışacaklardır. Kendilerine olan güvenleri ve güçlü duruşları size ilk etapta çekici gelebilir. Fakat bir diva için en önemli olan şeyin sadece kendisi olduğunu asla unutmamalısınız.

dikkat-edilmesi-gereken-kadinlar.jpg

Kontrol Delileri

Tüm hayatınızı kontrol etmeye çalışan bu kadın tipinden mümkün olduğunca uzak durmayı tercih etmelisiniz. Çünkü bu kadın tipi ne zaman yemek yiyeceğinize, nasıl giyineceğinize, ne zaman uyumanız gerektiğine, kısacası hayatınızın her alanında sizi kontrol etmeyi arzularlar. Sonunda sizi o kadar yorarlar ki birazcık huzur bulmak için kendinizi ne isterlerse yaparken bulursunuz. Güven sorunları vardır. Güvenilmez erkek tipleri ve kadın tipleri kategorisine aittirler.

uzak-durmaniz-gereken-kadinlar.jpg

Değişmen Gerek Diyenler

Elbette ilk işleri sizi değiştirmeye çalışmak olacaktır. Sürekli olarak yaptıklarınızı beğenmez ve değişmeniz gerektiğini söyler dururlar. Bir süre sonra bu tip kadınların yanında kendinizi sürekli arızalı veya defolu gibi hissetmeye başlarsınız. Böyle bir kadın tipi ile hayatınızın geri kalanının nasıl geçeceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

İlgi Manyakları

İlginizi günün her saati ondan esirgememelisiniz. Onun dışında olan başka şeylere asla odaklanmamalısınız. Tüm hayatınız onunla ilgili olmalı ve onun dışında başka hiçbir şeyle ilgilenmemelisiniz. Bunları yapmadığınız da veya ola ki arada bir de olsa başka şeylere ilginiz kayarsa, dünya başlarına yıkılarak depresyona girebilirler ve sizi suçlayarak ölümüne suçlu hissetmenizi sağlayabilirler.

uzak-durmaniz-gereken-kadinlar.jpg

Zengin Koca Arayanlar

Bu kadın tipi genelde kendini çabuk belli eder. Onu tanımanız kolaydır. Onunla dışarı çıktığınızda gitmek istediği yerler genelde pahalı mekanlar olacaktır. Giydiğiniz kıyafetin, kullandığınız parfümün markasına dikkat edecektir. Zenginlik derecenizi anlamak için size sürekli sorular yöneltecektir. Peşinde olduğu kesinlikle aşkınız değil paranızdır. Paranız olmadığında sizi mutlaka terk edecektir.Bu tip kadınlarla birlikte olmaktan kaçının. Hatta bu karakterdeki insanları uzak durulması gereken insanlar listenizin başına ekleyin.

Benzer Yazilar

En Trend Erkek Bakım Ürünleri

Ahmet DOĞDU

Bu Erkek Saç Modellerini Beğeneceksiniz

Ahmet DOĞDU

Resim Sanatına Meraklı Erkeklerin Görmesi Gereken Sergiler

Ahmet DOĞDU

Kadınların Çirkin Erkek Sevdiğini Gösteren 5 Kanıtı

Ahmet DOĞDU

Seyahat Tutkunlarına Hediye Edilecek Aksesuarlar

Editor

Bizim De Bir İsaloni Maceramız Oldu Sonunda…

Editor

Yorum Yaz