Image default
FelsefErkek

Uzun Boylu Erkeklerin Yaşadığı 5 Sorun

Uzun boy; kimine göre harika bir karizma, kimine göre atletik bir görünüş, kimine göre koruyucu bir erkek modeli. Evet, uzun boylu erkek olmak harika bir şey olabilir. Ama her güzelin bir kusuru vardır misali, uzun boylu olmanın dezavantajları da vardır. İşte sadece uzun boylu erkeklerin anlayabileceği 5 sorun !

1-Kafayı Vurmak

Normal kişilere göre, normal olan bazı yerler, uzun boylular için sorun teşkil edebilmektedir. Selvi boylu bir erkek olarak oluşturduğunuz karizmayı, kafanızı kirişe vurarak çizdirebilirsiniz.

uzun-boylu-erkekler

2-Perde Takmak

Uzun boylu erkeklerin bir evdeki en önemli görevi perde takmaktır. Bu görev anne ile başlar, sevgili ve eş ile devam eder. Evin perdelerini takmak uzun boylu erkeklerin adeta kaderidir. Neyse ki perdeler 2-3 ayda bir yıkanır da bu eziyet sürekli olmaz.

3-Büyük Ayaklı Olmak

Uzun boylu erkeklerin, boyları ile orantılı büyük ayakları olur. Bu da beğendiğiniz ayakkabıya ulaşmakta önünüzde bir çok engel olduğu anlamına gelebilir. Aslında aynı sorun kıyafetlerde de vardır ancak artık özel dikim kıyafetlere ulaşmak çok da zor değil. Ancak özel yapım ayakkabı meselesi biraz pahalıya geldiği için, büyük ayaklı erkekler büyük numaralı ayakkabılara ancak belli markaların seri üretiminde ulaşabilmektedir.

4-Kısa Boylu Sevgili Bulmak

Uzun boylulara tavsiyeler vermek gerekirse ilk tavsiyemiz ”uzun boylu sevgili bulun” olacaktır. Ancak gönül bu, diyerek bu bölümü geçmek zorunda kalabiliriz. Eğer sevgiliniz kısa boylu ise, karşıdan komik görünebilirsiniz. Ancak insanlar size ”gerçek aşk, görüntüyü önemsememektir” dediğinde, gözünüze her şey çok daha güzel görünebilir.

uzun-boylu-erkekler

5-İşkenceli Yolculuklara Katlanmak

Uçak koltukları veya otobüs koltukları… Bunlar normal boylu insanlara göre yapılmış, standart aralıklı yerlerdir. Ancak uzun boylu iseniz, maalesef bu koltuk araları sizi çok zorlayabilir. Uçaklarda uzun boylular için öneriler acil çıkış sırasından yer almak, otobüslerde ise en ön sıraları tercih etmek şeklinde olabilir.

Uzun boylu olmak iyidir, hoştur ama daha sayılabilecek bir sürü zorlukları da mevcuttur. Ancak hangi erkeğe sorsanız uzun boylu olmayı tercih eder, öyleyse bu durumun keyfini çıkarmayı unutmayın.

Benzer Yazilar

İlk Buluşmada Bunları Yapmayın

Bir Kadının Sizi Aramamasının 4 Nedeni

Editor

Erkeğin Oyuncağı : Araba

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ne İster Sorunsalı

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kız Arkadaşlarını Neden Kıskanır?

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek İlişkisi ve Psikolojik Farklılıklar

Editor

Yorum Yaz