-0.1 C
Istanbul, TR
Salı, Mar 19, 2019
Uzun İlişki Arayan Erkeklerin Uzak Durması Gereken 5 Hata
FelsefErkek

Uzun İlişki Arayan Erkeklerin Uzak Durması Gereken 5 Hata

Kadın erkek arasındaki ilişki yüzyıllardır gizemi çözülememiş bir sır gibidir. İlişkinin temel taşlarının yerinden oynamaması için en azından bir tarafın dengeleyici olması gerekmektedir. İlişkilerin denge taşlarının yerinden oynamaması için özellikle de erkeklere büyük sorumluluklar düşmektedir. Ancak kadın erkek ilişkisi nasıl olur sorusunun cevabını belirleyen temel faktör erkeğin davranışlarıdır. Bu yüzden erkeklerin en çok yaptığı 5 hatayı sıralayalım dedik.

uzun-iliski-arayan-erkeklerin-yaptigi-hatalar.jpg

  1. Kibar Davranmaya Çalışmak

Erkeklerin yaptıkları hataların başında olmadığı kadar kibar davranmaya çalışmak geliyor. Aşırı kibar olan erkek, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde asıl karakterini ortaya koyunca, sorunlar başlıyor demektir. Bu nedenle olduğunuz gibi davranmanızda yarar vardır.

  1. Fazla İlgi Göstermek

Bayanlara olduğundan daha fazla ilgili göstermeniz halinde aksi tesir yapacak ve bu durum karşınızdakini sizden uzaklaştıracaktır. Bu nedenle her konuda olduğu gibi bu konuda da dozunu ayarlamak gerekmektedir.

asiri-kiskanc-olma.jpg

  1. Aşırı Kıskanç Olmak

Seven insanın kıskandığı doğrudur. Ama her zaman dediğimiz gibi dozunu iyi ayarlamak gerekir. Karşınızdakini kıskançlığınız ile boğup kendinizden uzaklaştırmanıza gerek yoktur. Zira bugüne kadar bu kadar baskı yaşamamış birini korkutabilir bu kıskançlığınız. Aynı baskı erkeği de ürkütüp uzaklaştırabileceği için, bir erkek kadına nasıl bağlanır sorusunun altında yatan faktör kıskançlık olarak karşımıza çıkabilir.

  1. Kaba Davranmak

Sevdiğiniz bayana karşı davranışlarınızın ölçüsüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bayanların narin yapılarını düşünürsek, bu kabalığınız onu kaçırmak için yeterli bir sebep olabilir.

iliskide-kaba-davranmak.jpg

  1. Yalan Söylemek

İlişkinizde her şeyin, sonu ne olursa olsun doğru ve dürüst olmasını kendinize prensip edinmeniz gerekmektedir. Aksi durumda küçük de olsa söylediğiniz bir yalan, bir kadın beynine yoğrularak çok büyük sorunlar olarak karşınıza çıkabilir. Hiç bir şey yapmasanız bile kendinizi aldatmış bir erkek olarak görmekten alıkoyamazsınız.

Peki, erkeğin hatasını anlaması için ne yapılmalı derseniz, bir süre üzerine gitmemeniz yeterlidir. Üzerine gitmediğiniz süre içerisinde düşünüp taşınacaktır, size itiraf etmese bile hatasını düzeltmek için çaba sarf edecektir. Bu nedenle biraz sabır gerekmektedir.

 

 

Benzer Yazilar

Kıskançlıktan Kurtulmanın Yolları

Felsefi Erkekler Daha Mı Çekici Oluyor?

Editor

Günümüz Kadın Erkek İlişkileri Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Gerçek

Editor

Erkeklerin En Sevdiği Kadın Kıyafetleri

Ahmet DOĞDU

İşkolik Erkeklerle Başa Çıkmanın Yolları

Sevgilinizden Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylemelisiniz?

Editor