Image default
Genel

Uzun İlişki Arayan Erkeklerin Uzak Durması Gereken 5 Hata

Kadın erkek arasındaki ilişki yüzyıllardır gizemi çözülememiş bir sır gibidir. İlişkinin temel taşlarının yerinden oynamaması için en azından bir tarafın dengeleyici olması gerekmektedir. İlişkilerin denge taşlarının yerinden oynamaması için özellikle de erkeklere büyük sorumluluklar düşmektedir. Ancak kadın erkek ilişkisi nasıl olur sorusunun cevabını belirleyen temel faktör erkeğin davranışlarıdır. Bu yüzden erkeklerin en çok yaptığı 5 hatayı sıralayalım dedik.

uzun-suren-iliski.jpg

Aşırı Kibar Davranış Çabası

Erkeklerin yaptıkları hataların başında olmadığı kadar kibar davranmaya çalışmak geliyor. Aşırı kibar olan erkek, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde asıl karakterini ortaya koyunca, sorunlar başlıyor demektir. Bu nedenle olduğunuz gibi davranmanızda yarar vardır.

Aşırı İlgi

Bayanlara olduğundan daha fazla ilgili göstermeniz halinde aksi tesir yapacak ve bu durum karşınızdakini sizden uzaklaştıracaktır. Bu nedenle her konuda olduğu gibi bu konuda da dozunu ayarlamak gerekmektedir.

uzun-iliskinin-sirlari-nelerdir.jpg

Aşırı Kıskançlık

Seven insanın kıskandığı doğrudur. Ama her zaman dediğimiz gibi dozunu iyi ayarlamak gerekir. Karşınızdakini kıskançlığınız ile boğup kendinizden uzaklaştırmanıza gerek yoktur. Zira bugüne kadar bu kadar baskı yaşamamış birini korkutabilir bu kıskançlığınız. Aynı baskı erkeği de ürkütüp uzaklaştırabileceği için, bir erkek kadına nasıl bağlanır sorusunun altında yatan faktör kıskançlık olarak karşımıza çıkabilir.

Kaba Davranışlar

Sevdiğiniz bayana karşı davranışlarınızın ölçüsüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bayanların narin yapılarını düşünürsek, bu kabalığınız onu kaçırmak için yeterli bir sebep olabilir.

uzun-suren-iliskilerin-sirlari.jpg

Yalan Söylememek

İlişkinizde her şeyin, sonu ne olursa olsun doğru ve dürüst olmasını kendinize prensip edinmeniz gerekmektedir. Aksi durumda küçük de olsa söylediğiniz bir yalan, bir kadın beynine yoğrularak çok büyük sorunlar olarak karşınıza çıkabilir. Hiç bir şey yapmasanız bile kendinizi aldatmış bir erkek olarak görmekten alıkoyamazsınız.

Peki, erkeğin hatasını anlaması için ne yapılmalı derseniz, bir süre üzerine gitmemeniz yeterlidir. Üzerine gitmediğiniz süre içerisinde düşünüp taşınacaktır, size itiraf etmese bile hatasını düzeltmek için çaba sarf edecektir. Bu nedenle biraz sabır gerekmektedir.

Benzer Yazilar

Erkekler Kızlara Açılmak İçin Neyi Beklerler?

Hangi Aktivite Vücutta Kaç Kalori Yakıyor?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Cinsel İsteksizliğin Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Tatil Rotanızı Kendiniz Belirleyin

Editor

Erkekler Ne Söyler, Kadınlar Ne Anlar?

Bekarlığa Veda Partisi İçin Sıra Dışı Öneriler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz