Image default
Genel

Uzun Kadın Kısa Erkek İlişkisi

Hani erkek gücü kadın güzelliği simgeliyordu? Nereden çıktı şimdi bu uzun kadın ve kısa erkek birlikteliği. Erkek dediğin kadınından uzun olmalı… Evet kabul edelim ki bilinçaltımızdaki gerçek budur. Ama geçmişte çok az rastlansa da şimdilerde neredeyse moda olan bir ilişki durumu var. Uzun boylu kadın kısa boylu erkek ilişkileri….

kadin-erkek-iliskileri

Peki hiç soruyor muyuz kendimize; “bu uzun boylu kadın kısa erkekte ne buluyor?” diye. Uzun boylu erkeklerin kendilerine güveni daha fazladır. Bu nedenle istedikleri kadını elde edebileceklerini düşünürler. Bu da onları potansiyel bir çapkın yapar. Oysa kısa boylu erkek kadınına daha bağlıdır ve onu elinde tutmak için daha çok fedakarlıklar yapabilir. Kısa erkek daha dürüst, daha düşünceli ve daha anlayışlı olmak durumundadır. Bu nedenle de kadınlar tarafından daha güvenilir ve sadık kabul edilebilirler. Uzun kadın çevik erkeklerden de hoşlanabilir. Kısa boylu erkekler uzun boylu erkeklere göre daha hareketli ve çeviktirler. Uzun erkeklerin hantal olma ihtimalleri daha fazladır. Ayrıca uzun erkeklerin kısa boylu erkeklere göre daha erken hastalanmaları ve riskli hastalıklara yakalanma ihtimalleri daha fazladır. Bu bilinçte uzun kadınların kısa erkekleri tercih etme nedeni olarak görülebilir.

kadin-erkek-birlikteligi

Şimdi biraz empatiyi bırakalım da daha gerçekçi bir pencereden bakalım. Çevremizde ve ünlüler içerisinde uzun boylu kadın ve kısa erkek ilişkilerindeki örnekleri hatırlayalım. Sanırım uzun kadın erkeğin ününe, namına ve parasına da bağlanmıştır. Aksi halde daha farklı bir durumdan söz etmek gerekecektir. Çünkü genellikle kadınlar uzun boylu ve daha yapılı erkeklerden hoşlanırlar. Aksi durumda ise kadınları kısa boylu erkekleri tercih etmelerinin farklı bir sebebi olacaktır. Şöhret, zenginlik, karizmatik olma, komik veya eğlenceli olması ve belki de daha iyi sevişmeleri olabilir.

Benzer Yazilar

Futbol Dünyasının En Çirkin Futbolcuları

Editor

Android Mi iOS Mu?

Editor

Kadınların Seksten Sonra Düşündükleri

Ahmet DOĞDU

İlk Tanışmada Beden Dili

Ahmet DOĞDU

Baba Olma Duygusu

Ahmet DOĞDU

Erkekler Doğum Kontrol Hapı Kullanırsa Ne Olur?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz