Image default
Erkek Moda

Uzun Saçın Karizmaya Etkisi

Uzun saç erkeklere oldukça çekicilik katan bir fiziksel özellik. Tabii ki bunu taşımakta mühim. Uzun saçlı ünlü erkekler deyince ilk sırada hiç kuşkusuz Johnny Deep yer alıyor. Karayıp korsanlarındaki performansıyla hem oyunculuğuyla hem de saçlarıyla oldukça göz doldurduğu konusunda sanıyoruz herkes aynı görüştedir. Uzun saç yakıştığı kadar aynı zamanda risklide. Doğru kullanmak ve doğru model, kısaca kendine yakışanı seçmek karizma görünüme kavuşmada oldukça önemli.

Saçı Taşımakta Yakışması Kadar Mühim

Uzun saçın yakıştığı diğer ünlü isimse filmlerinde büyük başarı yakalayan ve aynı zamanda aşk hayatıyla da gündemden düşmeyen bir isim evet Brad Pitt o da uzun saçın hakkını veren isimlerden. Erkeklerde uzun saç deyince yakışanı var yakışmayanı var, herkes uzun saçı taşıyamaz gibi cümlelere tepki olarak sıradaki uzun saçlı karizmatik isimse Viggo Mortensen.  Yüzüklerin efendisindeki sahnelerini göz önüne getirirseniz tüm bu ön yargılarınızdan hızla uzaklaşabilirsiniz bizden söylemesi.

Barış Akarsu Karizması Diye Bir Gerçek Var

Uzun saç yakışan erkekler kafilesinden bir diğer isim ise  Chris Hemsworth . uzun saç nasıl karizma olur diye merak edenler Thor Thor filmindeki sahnelere göz gezdirebilir.  Yabancı ünlüleri bu kadar övmek yeter sırada ülkemizde uzun saçlı karizma ünlüler var. Türk ünlülerde ilk sırayı Barış Akarsuya vermemekle anısına haksızlık etmiş oluruz. Uzun saçlarının ayrı bir hava kattığı Akarsu Yalancı Yarim dizisiyle çıkışı yakaladıktan sonra ne yazık ki aramızdan zamansız ayrıldı.

O Arka Sokakların Murat Komiseri

Aramızdan zamansız ayrılan ve uzun saçın yakıştığı bir diğer ünlü ise Kerim Tekin hem sesi hem de uzun saçlarıyla oldukça karizma bir duruşa sahip olan Tekin de ne yazık ki aramızdan erken ayrıldı. Uzun saçın ayrı bir karizma kattığı son ünlü isim ise Uğur Pektaş.  Katıldığı survivor ile televizyon hayatına atılıp arka sokaklarda çıkış yakalayan ünlü oyuncuda uzun saçıyla karizma yakalayanlar arasında üst sıralarda yer alıyor.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Kış Spor / Klasik Gömlek Seçimleri

Editor

Kadınların Erkeklerde Aradığı Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

En Güzel Baba – Oğul Kıyafetleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Çorap Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek Kot Gömlek Modelleri

Ahmet DOĞDU

Son Zamanların Favori Erkek Aksesuarı: Bileklik

Ahmet DOĞDU