Image default
Erkek Moda

Uzun Saçlı Erkekler İçin Saç Modelleri

Erkek uzun saç modelleri arasından 2018 yılına da damgasını vuracak olan seçenekleri sizin için paylaşıyoruz. Uzun saç seven erkekler için en cool modelleri gelin hep birlikte inceleyelim.

daginik-erkek-sac-modelleri.jpg

Dağınık Atkuyruğu

Hem yapması kolay, hem de oldukça hoş bir görünüme sahip olan dağınık atkuyruğu, uzun saçlı erkeklerin en sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Çekici ve cool bir görünüm elde etmek isteyen uzun saçlı erkekler, hemen hemen her stil ile bu saç modelini bir araya getirebilmektedir.

Yarım Atkuyruğu

Yarım atkuyruğu modeli, saçını hem toplamak isteyen, hem de uzunluğuna vurgu yapmak isteyen erkekler için ideal bir saç modelidir. Tabi son dönemlerin en modern saç toplama yöntemlerinden biri olduğunu da unutmamak gerekir.

erkek-topuz-modelleri

Erkek Topuzu (Man Bun)

Uzun saç modelleri erkek topuzu olmadan olmaz tabi. Man bun adı verilen ve uzun saça sahip olan erkeklerin bu güne kadar en az bir kez denemiş olduğu bu model, sakallar ile de birleştiği zaman oldukça modern ve çekici bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

erkeklerde-dalgali-sac.jpgerke

Dalgalı Saçlar

Özellikle doğal dalgaları olan saçlar bu yıl da modasını koruyor. Saçı dalgalı olmasa dahi küçük hileler ile uzun saçlarına doğal dalgalar kazandıran erkekler, bununla birlikte kızların da gönlünü kazanıyor diyebiliriz.

Uzun Bırakılan Mohawk

Saçın sadece bir tarafının kazındığı, diğer bölgenin ise uzun bırakıldığı saç modelidir mohawk. Her erkeğin yapmaya cesaret edemeyeceği ve yalnızca tarzı olan erkeklere yakışan bu saç modelinde, uzun olan saç bu yıl çok daha uzun olarak karşınıza çıkacak gibi görünüyor.

Undercut

Erkek uzun saç kesim modelleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen stillerden biri de undercut kesimdir. Saçların yan bölgelerinin ve arkasının kazıtılmış olduğu bu modelde, sadece başın üzerindeki saçlar uzun bırakılmakta ve genellikle buradaki saçlar toplanmakta ya da değişik tarzlarda örülmektedir.

 

Benzer Yazilar

Kırmızı Halıda Gibi: Smokin

Ahmet DOĞDU

 DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜN

Editor

Erkek Mont Modelleri

Ahmet DOĞDU

Paris’ten Trend Takipçisi Erkekler

Ahmet DOĞDU

Yaz Aylarında Tercih Edebileceğiniz Erkek Giyim Markaları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Çorap Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Yorum Yaz