Mini Etek Mini Etek
Bilenler hatırlar, eskiden lise kapısında pusuya yatıp okul çıkışında kızların eteklerini havalandırmak, bir roketi uzaya fırlatmak kadar meşakkatli ve gurur vericiydi, yani en azından... Mini Etek

Bilenler hatırlar, eskiden lise kapısında pusuya yatıp okul çıkışında kızların eteklerini havalandırmak, bir roketi uzaya fırlatmak kadar meşakkatli ve gurur vericiydi, yani en azından Charles Bolden’e göre öyle. Adrenalin patlaması yapan bu olayın asıl baş kahramanı ise ne kadınlar ne de erkeklerdir, asıl sebep ETEK mevhumu. Malum, ülkemizde ne kadar daha yaylın olsada, aslında tüm dünya için geçerli olan birşey vardır ki; Etek, vitrinde bile tahrik edici ve erkeklere pusula misali yön verici bir unsurdur.

Peki etek nasıl olmalı, nasıl olmamalı?

Bu konu ile ilgili ilginç teoriler ve yüzdeler hurafe düzeyinde var olmaya devam ededursun, biz sizin için naçizhane görüşlerinizi görsel olarak derleyip toplayabilmeniz açısından örneklemeye çalışıcaz ve size sadece pusulanızla başbaşa verip karar vermek kalıcak. Sakın saçmalık diyip geçmeyin, konu önemli.

İYİ SEYİRLER…

  • web site

    09 Mayıs 2016 #1 Author

    İyi bir paylaşım çok teşekkür ederim

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir