Image default
Erkek Moda

Valentino 2016-2017 Erkek Giyim Koleksiyonu

Valentino 2016-2017 yeni erkek giyimi için uçarı tarzı klasik giyimle birleştiriyor. Soğuk kış günleri için vücudunuzu sara kaban ve montlarla size kolaylık tanıyor. Erkek giyim koleksiyonu içerisindeki kabanlar bol düğmeli ve uzun modellerden oluşuyor. Koyu renklerin hakim olduğu kaban ve montlarda nötr renklerle kombin yapma imkanı yakalıyorsunuz.

erkek-giyim-icin-oneriler

Dış giyim dışında da harekete geçen ve tarzın yakalanmasına yönelik modeller sunan Valentino 2016-2017 koleksiyonu ile bunu gösteriyor. Bel üstü kısa Jean ceketler ve bel seviyesi ceketleri ile tarzın farklı bir adresi olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yılın yeni koleksiyonu ile erkek giyim trendine yön veren Valentino marka ürünlerde, trikolar ve kazaklar da dikkat çekici. Bu yıl her ne kadar erkek giyimi açısından boğazlı kazaklar moda olacak gibiyse de markanın ürettiği kazaklar bisiklet ve v yaka ağırlıklı modellerden oluşmaktadır. Trikolarda karma renklerde modeller bulmanız yanında, nötr renklerin ağırlıkta olduğunu göreceksiniz. Tarzın ve rengin bir mimarı olarak yeni koleksiyonla yakalanacağı bir moda akımı yaratılmış durumda. Aksesuarlar açısından da hayli zengin bir koleksiyon olduğunu söylemek mümkün. Aksesuarların hayatımıza katacağı şıklığı ve tarzı düşünen tasarımcılar harika bir aksesuar paketi ve modelleri oluşturmuşlar.

erkek-giyim-trend-urunleri

Valentino 2016-2017 koleksiyonundan aksesuarlar içinde en fazla dikkat çeken ürünler, atkı, bere ve eldivenlerden oluşmakta. Klasik berelerden pilot tarzı berelere kadar hayli dikkat çekici aksesuarlar var. atkıların modaya katkısı son yıllarda hayli fazla. Erkek giyim tarzın yakalanması için en seçkin aksesuar olan atkılarda sıkı örgülü ürünler ile salaş örgü modelleri arasından size en fazla yakışanı seçmelisiniz. Kışın şıklığınıza şıklık katacak olan erkek giyim aksesuarı eldivenler ile göz kamaştırıyor. Gerek yaz gerekse de ilkbahar modelleri koleksiyonda en fazla dikkat çeken kıyafetler olarak göze çarpıyor.

Benzer Yazilar

Ülkelere Göre Erkek Karakterleri

Ahmet DOĞDU

Kuaförünüze İstediğiniz Saçı Tarif Edemeyenler Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Dar ve Bilek Pantalon Modası

Ahmet DOĞDU

Dizel ve Adidas Originals sınırlı sayıda ayakkabı

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler De Takı Takar: Bileklikler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz