Image default
Erkek Moda

Valentino Garavani

1932 yılında İtalya’da doğan Valentino markasının kurucusu olan Valentino Garavani,1959 yılında Paris’te açtığı moda evi sayesinde bu sektöre de ilk adımını atmış oldu. Valentino Garavani çok ünlü isimlerle çalışarak yıllar geçtikçe markasını daha da geliştirip tanıtmıştır. Özellikle de Giancarlo Giammettive Palazzo Pittigibi isimlerle çalışması adını duyurması açısından büyük katkı sağlamıştır

Valentino Garavani tarafından 1960 yılında kurulan Valentino markası, kırmızı elbiseyle eşanlamlı bir etikettir. Şu anda dünyanın en ünlü ve lüks markalarından biri olan Valentino, Haute Couturealanında da uzman olmuş bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Ürünlerinin yüksek kalitesinin doğal bir sonucu olarak fiyatları da bir hayli yüksektir. Ama sezon sonu kampanyaları ile avantajlı seçenekler sunarak tutkunlarını da sevindirmektedir.

 

Tüm dünya çapında birçok insan tarafından beğenilen marka Kırmızı halının vazgeçilmez favorilerindendir. Göz kamaştırıcı estetiği ile tanınan Valentino markası, en lüks moda markalarından biri olarak hüküm sürmeye devam ediyor. Marka ürünlerini efsanevi tasarım kodları, akışkan şekilleri, taraklı kenarları ve uzman terzilik gibi yeni bir romantizmle birleştiriyor.

 

Valentino markası, uluslararası modanın da kahramanıdır ve özellikle de 2008 yılından günümüze kadar, hem çok etkili ve hem de oldukça yaratıcı bir evrim geçirmiştir.

Valentino’nun modası, kadınlar ve erkekler için Haute Couture ve Prêt-à-Porter çizgileri, ayakkabılar, çantalar, küçük deri ürünler, gözlükler, eşarplar, kravatlar ve parfümler içeren Valentino Garavani aksesuar serileriyle sergileniyor. Ayrıca markanın 100’ü aşkın ülkede şubesinin yanı sıra 175 butiği ve 1500’den fazla satış noktası bulunmaktadır.

 

Valentino erkeklere yönelik çıkardığı ürünler ile de en çok tercih edilen erkek markaları arasındadır. Markanın erkeklere yönelik ürünleri arasında en çok rağbet göreni hiç kuşkusuz ayakkabılardır. Valentino’nun ürettiği spor ayakkabılar geleneksel İtalyan tarzı  ile lüks spor kıyafetleri altında inanılmaz bir görüntü oluşturmaktadır.

Deriden ve süetten yapılmış olan koleksiyon, göz alıcı gölgeler, parlak paneller ve kamuflaj baskılarla detaylandırılmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki erkekler tarafından tarz olarak çok beğenilmektedir. Ayrıca hazır giyimde de önemli yer edinen Valentino markası takım elbiselerindeki farklı ve kaliteli tasarımları ile de da büyük ilgi toplamaktadır

 

Ayrıca yine online alışveriş sitelerinde de markanın ürünleri sıkça satışa çıkmaktadır. Özellikle de Trendyol ve Morhipo gibi online olan alışveriş sitelerinde markanın ürünleri normal fiyatların altında satılmaktadır.

Benzer Yazilar

MONCLER

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınları Etkilemek İçin mi Sakal Bırakıyor?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kısa Kollu Gömlek Neden Sevmezler?

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

LAMBORGHINI CAR SHOE

Ahmet DOĞDU

Erkeklere Smart Casual Kombin Önerileri