Image default
Erkek Moda

Victoria’s Secret’ın Meleği Barbara Palvin

Dünyanın en ünlü kadın modelleri arasında yer alan Barbara Palvin yaş, eğitim hayatı gibi hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Victoria’s Secret meleklerinden sonuncusu olmayı başaran Palvin’in güzelliği ise kelimelerle anlatılamayacak düzeyde.

Barbara Palvin yaş

Barbara Palvin yaş

Palvin’in Hayatı ve Kariyeri

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de 1993 senesinde dünyaya gelen Palvin, 13 yaşında kariyerine başladı. Çocukluğunda en çok futbol oynamaktan ve şarkı söylemekten hoşlandığını belirtiyor. 13 yaşındayken gayet sıradan bir günde annesiyle beraber şehrinin sokaklarında dolaşırken keşfediliyor. Ülkesinin magazin dergisi Spur Magazine ile ilk profesyonel fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor. Keşfedilmesinin ardından ailesi ile beraber Asya’ya taşındı ve eğitim hayatını devam ettiremedi. 

"<yoastmark

Moda Dünyasında Barbara Palvin Rüzgarı

Milan moda haftasında (2010 yılı) ilk podyum tecrübesini yaşayan Palvin, daha sonrasında dünyaca ünlü magazin, makyaj, tekstil vb. şirketleriyle çalıştı. Geçtiğimiz yıllarda ise Victoria’s Secret’ın kataloglarına girmeyi başardı. Ayrıca çok ünlü bir makyaj markasının güzellik elçisi unvanına da layık görülen Palvin, ana dili olan Macarcanın yanında İngilizce ve Fransızcayı da öğrenerek kariyerine emin adımlarla devam ediyor.

"<yoastmark

Palvin Hakkında Merak Edilenler

Palvin, yaş olarak hala çok genç denilebilecek bir yaşta. 25 yaşını doldurmasına henüz bir ay daha var. Güzelliğinin yanı sıra kusursuz fiziği ile de baş döndüren Barbara Palvin kilo bilgileri ise özellikle kadınların model hakkında en çok merak ettikleri arasında. Palvin’in 55 kilogram olduğu biliniyor. Barbara Palvin boy ölçüleri ise 1.73 cm olarak ölçülmüştür. Diğer meslektaşlarına kıyasla standart ölçülere sahip denilebilecek Palvin güzelliğiyle rakiplerini geride bırakıyor. Özel hayatında ise genç bir aktör ve girişimci olan Dylan Sprouse ile beraber olduğu bilinmektedir, çiftin yaşantısını sosyal medya hesaplarında gezinerek öğrenebilirsiniz.

Benzer Yazilar

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyim Kış Modası

Ahmet DOĞDU

2018 Kışının Dikkat Çeken Detayları

Erkekler için Bileklik Modelleri

Ahmet DOĞDU

2016 Trendy Erkek Çantaları

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Olmazsa Olmazlar!

Ahmet DOĞDU