24.9 C
Istanbul, TR
Çarşamba, Tem 17, 2019
Genel

Video Oyunu Cyberpunk 2077’nin Yeni Yüzü Keanu Reeves Oldu

keanu reeves, cyberpunk 2077, cyberpunk, cyberpunk ne zaman, cyberpunk nasıl, cyberpunk oyun

7 yıl gibi uzun bir süredir geliştirilen, bekleyen herkesin Cyberpunk ne zaman çıkacak diye sorduğu ve gün saydığı oyunun, nihayet piyasaya çıkacağı E3 2019 etkinliğinde duyuruldu.  Oyundan beklenenlerin oldukça fazla olmasının sebeplerinden biri de oyun içinde Keanu Reeves’in görünüyor olması.

Keanu Reeves Cyberpunk’ın yeni yüzü oldu

Cyberpunk 2077 oyunu uzun zamandır beklenen yeni bilgisayar oyunları arasında belki de en popüler olanıydı. Çeşitli oyun ve oyun plartformlarının tanıtıldığı E3 2019 ABD’nin Los Angeles kentinde düzenlendi. Bununla birlikte oyunun beklentileri karşılayacağının düşünülmesinin bir diğer sebebi ise Keanu Reeves.

Reeves’in Los Angeles’taki etkinlikte oyunun çıkış tarihini duyurması ve ayrıca oyun içerisinde önemli, hatta başrol diyebileceğimiz bir karaktere hayat veriyor olması, oyun hakkındaki beklentileri şimdiden olduğundan çok daha fazla yükseltmiş durumda.

keanu reeves, cyberpunk 2077, cyberpunk, cyberpunk ne zaman, cyberpunk nasıl, cyberpunk oyun

Film olursa Keanu Reeves Başrol

Cyberpunk’ın yapımcıların Mike Pondsmith, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda oyunun bir film olarak çıkmasının mümkün olduğunu bunun da Keanu Reeves sayesinde söz konusu olduğunu aktardı. Eğer film olursa Keanu Reeves’in filmde olacağını ve başrol oynayabileceğinden bahseden Pondsmith’in bu açıklamaları oyunu bekleyen kitleyi daha da heyecanlandırmayı başardı.

Ayrıca edinilen bilgiye göre, tanıtım etkinliğinde yapımcılar, Reeves dışında başka ünlü oyuncuların da oyun içerisinde görünmesi ihtimali hakkındaki yanıtlanmaktan kaçındılar. Keanu Reeves, bu oyunun ve olası bir filmin içerisinde yalnız olmayabilir.

keanu reeves, cyberpunk 2077, cyberpunk, cyberpunk ne zaman, cyberpunk nasıl, cyberpunk oyun

Peki oyun ne zaman çıkacak?

Cyberpunk ne zaman çıkacak diye bekleyen oyuncu ve Keanu Reeves hayranlarına iyi haberi oyunun yeni yüzü olan Reeves E3 2019 konferansında verdi. Açıklanana göre oyun 16 Nisan 2020 tarihinde PC, XBOX One ve diğer popüler plartform olan PS4’e çıkacak.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Tüy Dökme Yöntemleri

Editor

Kadınları Etkileyen Kokular

Editor

TUTTUĞUNUZ TAKIM KARAKTERİNİZİ ELE VERİYOR

Editor

İDEAL SEKS SÜRESİ NEDİR?

Editor

Erkekler Hangi Bölgelere Epilasyon Yaptırabilir?

Editor

Kadınların Yanında Rahat Olamama Sorunu

Editor