Image default
Genel

Video Oyunu Cyberpunk 2077’nin Yeni Yüzü Keanu Reeves Oldu

keanu reeves, cyberpunk 2077, cyberpunk, cyberpunk ne zaman, cyberpunk nasıl, cyberpunk oyun

7 yıl gibi uzun bir süredir geliştirilen, bekleyen herkesin Cyberpunk ne zaman çıkacak diye sorduğu ve gün saydığı oyunun, nihayet piyasaya çıkacağı E3 2019 etkinliğinde duyuruldu.  Oyundan beklenenlerin oldukça fazla olmasının sebeplerinden biri de oyun içinde Keanu Reeves’in görünüyor olması.

Keanu Reeves Cyberpunk’ın yeni yüzü oldu

Cyberpunk 2077 oyunu uzun zamandır beklenen yeni bilgisayar oyunları arasında belki de en popüler olanıydı. Çeşitli oyun ve oyun plartformlarının tanıtıldığı E3 2019 ABD’nin Los Angeles kentinde düzenlendi. Bununla birlikte oyunun beklentileri karşılayacağının düşünülmesinin bir diğer sebebi ise Keanu Reeves.

Reeves’in Los Angeles’taki etkinlikte oyunun çıkış tarihini duyurması ve ayrıca oyun içerisinde önemli, hatta başrol diyebileceğimiz bir karaktere hayat veriyor olması, oyun hakkındaki beklentileri şimdiden olduğundan çok daha fazla yükseltmiş durumda.

keanu reeves, cyberpunk 2077, cyberpunk, cyberpunk ne zaman, cyberpunk nasıl, cyberpunk oyun

Film olursa Keanu Reeves Başrol

Cyberpunk’ın yapımcıların Mike Pondsmith, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda oyunun bir film olarak çıkmasının mümkün olduğunu bunun da Keanu Reeves sayesinde söz konusu olduğunu aktardı. Eğer film olursa Keanu Reeves’in filmde olacağını ve başrol oynayabileceğinden bahseden Pondsmith’in bu açıklamaları oyunu bekleyen kitleyi daha da heyecanlandırmayı başardı.

Ayrıca edinilen bilgiye göre, tanıtım etkinliğinde yapımcılar, Reeves dışında başka ünlü oyuncuların da oyun içerisinde görünmesi ihtimali hakkındaki yanıtlanmaktan kaçındılar. Keanu Reeves, bu oyunun ve olası bir filmin içerisinde yalnız olmayabilir.

keanu reeves, cyberpunk 2077, cyberpunk, cyberpunk ne zaman, cyberpunk nasıl, cyberpunk oyun

Peki oyun ne zaman çıkacak?

Cyberpunk ne zaman çıkacak diye bekleyen oyuncu ve Keanu Reeves hayranlarına iyi haberi oyunun yeni yüzü olan Reeves E3 2019 konferansında verdi. Açıklanana göre oyun 16 Nisan 2020 tarihinde PC, XBOX One ve diğer popüler plartform olan PS4’e çıkacak.

Benzer Yazilar

Aldattığını İtiraf Eder Misin?

Ahmet DOĞDU

Yasak İlişki:Evli Erkeklere Aşık Olan Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Köpekler Hakkında Bilinmeyenler

Editor

Kadınlara Söylememeniz Gereken 7 Söz

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Peeling

Editor

Her Yaşında Güzel, Hep En Güzel: Sahnede Bir Tanrıça, Zuhal Olcay

Ahmet DOĞDU