Image default
FelsefErkek

VIP Kadın Tavlama Satatı

Erkekler arasında kız tavlama diye adlandırılan ve erkekler dünyasında bir sanat halini alan bu durumu ;sizler için makalemizde derleyerek yer verdik.

Günümüzde kız tavlama cümlesini sevmeyen erkekler için trend kelimelerden biri olan ‘’Vip ‘’ kelimesi günümüzde yerini aldı. Kadın Tavlama Sanatı olarak dönüştürerek farklı bir bakış açısı getirdik. Nasıl mı? Hadi yazımızı siz okurlarımızla buluşturalım.

İlerleyen yeni trend moda ve karizmatik çekici erkekler dünyasında ,kadınlar kadar erkeklerin de tavlandığı bir dönem haline gelse de, erkek çekiciliğini ön plana çıkaran bir vizyona sahip olmanız kadınları baştan çıkarmak için ilk adım olacaktır. Bakalım bunlar neler?

Bayan Arkadaşlarınızın Çok Olması

Geniş bir arkadaş çevreniz varsa ve etrafınızda erkek arkadaşlarınızdan çok kadın arkadaşlarınızın olması bir kadını size çeken ilk şey olmakta. Her ne kadar telaşlandırıcı olsada bu size bir marka katıyor çünkü kadınlar etrafında erkek arkadaşı daha fazla olan adamları çekici bulmuyor. Çok kadın etrafınızdaysa, bir kadının düşüncesinde öncelikle ,bu kadar kadının sizde ne bulduğu ve nasıl bir çekim gücünüz olduğu anlamına kapılıyorlar.

kiz-tavlama.jpg

Sosyal Medya Hesaplarınızdaki Paylaşımlar ve Çarpıcı Fotoğraflar

  • Kendinize güvenin. Çünkü, kadınlar kendilerine güvenen erkeklere bayılıyor.
  • Kendi özgüveniniz bir kadının başını döndürerek size hayranlık duymasını sağlar.
  • Sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğraflar iddialı olsun. Sportif fiziğinizi ortaya çıkartan dar tsörtler giymekten çekinmeyin.
  • Tüm paylaşımlarınız da romantik erkek imajı çizin açık ve net olun.
  • Onun sosyal medya hesaplarında dolaştığınızı hissettirin bir iki fotoğrafını beğenin. Dikkatini çekecek ve sizin sosyal hesaplarınıza bakmak isteyecektir.

kadinlari-bastan-cikarmak.jpg

Kendinizi Gösterecek Mesajlar Gönderin

  • Sizi fark etmesini ve kendinizi ona göstermeyi sağladıktan sonra ki aşamada ona beklediği mesajı gönderin. Sıcak bir merhaba ile güzel ve kısa bir günaydın mesajı bile dikkatini çekecektir.
  • Sonrasında mesajlaşma ile başlayan bir arkadaşlığa bir adım atmışsınız demektir.
  • Sizden haberi olmayan ve varlığınızı dahi bilmeyen bir kadını yakınınıza çekerek yeni teknoloji ile bunu sağlamak artık kolay.
  • Onunla sohbet ortamını yakaladınız ilk randevu için uzun bir sohbet yaratın. Sevdiği renkleri ve sevdiği zevk adlığı şeyleri küçük sorularla öğrenmeye çalışın. Mutlaka fayda sağlayacaktır.

İlk Randevu Öncesi Hazırlık

İlk randevusunu unutulmaz yapın. Hem çekici hem romantik hem nazik bir adam olduğunuzu düşünsün. Randevu saatinden önce mutlaka ona sevdiği renkte çiçekler ya da meyve sepeti gönderin arkadaşlarına anlatabileceği güzel bir gün geçirmesini sağlayın. Randevu öncesi etkileyici olacaktır. Belki üzerine tutuşturulmuş küçük bir not etkileyici olacaktır.

kadin-tavlama-sanati.jpg

Randevu Saati

İlk randevunuzda mümkün olduğunca resmi olmamaya çalışın. Üzerinize giydikleriniz etkileyici bir imaj bırakacak ve sizin hakkınızda ayrıntı yaratacaktır. Mümkün olduğunca spor giyinmeye bir Jean ve dar bir tshirt giyerek spor bir tarz yakalamış olursunuz. Hem onunla daha rahat olmanızı sağlayacak bir ruha bürünmüş olacaksınız hem de onunda sizinle rahat vakit geçirmesini sağlayacaksınız.

Benzer Yazilar

Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler

Ahmet DOĞDU

Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylersiniz?

Ahmet DOĞDU

Futbolu Seven Kadın Erkekler İçin Çekici mi?

Ahmet DOĞDU

Eski Sevgiliyi Unutmak için Ne Yapmalı?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Bakar?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Ayakları Neden Kokar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz