11.5 C
Istanbul, TR
Perşembe, May 9, 2019
Vajinalog + 18

Yabancı Sevgili Bulmanın Yolları

Hayatta bazen, günlük yaşamın monotonluğundan kurtularak farklı ülkelerden, farklı kültürler ile etkileşim kurarak yaşamımıza renk gelmesini sağlayabiliriz. Kimi zaman bu etkileşimleri ise arkadaşlıklardan daha öteye taşıyarak sevgili olmak isteyebiliriz. Yabancı sevgili bulmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda, aynı dili konuşmadan anlaşmanın püf noktalarını sizlerle paylaşmaktayız.

1. Facebook

Facebook, dünya çapında birçok ülkede kullanılan en eski sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olarak oldukça fazla kullanıcı sayısına sahiptir. Bu nedenle de Facebook üzerinden rahatlıkla yabancı arkadaş edinilebilmektedir. Facebook’un sosyal medya sitesi olmasının yanında arkadaşlık sitesi olması sayesinde, çeşitli gruplara üye olarak buradaki üyeler ile etkileşime girmek ve sonrasında arkadaşlık kurmak ve hatta sonrasında sevgili olmak mümkündür. Bu sayede farklı kültürler ile etkileşim haline geçilerek, başka bir dünyaya kapı aralanabilir.

2. Arkadaşlık Siteleri

İnternetin her geçen gün gelişmesi ile beraber günümüzde oldukça fazla arkadaşlık sitesinin olduğunu söylemek mümkündür. Hatta internetin ilk kez kullanılması ile beraber de arkadaşlık siteleri kullanıma açılmıştır. Arkadaşlık siteleri üzerinden, tanımadığımız insanlar ile oldukça rahat bir şekilde konuşabiliriz. Yüz yüze bir görüşme olmadığı için de daha kolay bir şekilde kendimizi ifade edebiliriz. Bu nedenle arkadaşlık siteleri yabancı sevgili bulmanın yolları arasında büyük bir öneme sahiptir.

3. Mobil Uygulamalar

Akıllı telefonların çıkması ile beraber, arkadaşlık kurmak için mobil uygulamalar geliştirilmiştir. Android ve iOS telefonların store mağazalarında yer alan uygulamalar sayesinde hem yakındaki, hem de kilometrelerce uzaktaki insanlar ile iletişim kurulabilmektedir. Dünya çapında kullanılan uygulamaları telefonunuza indirerek, farklı ülkelerdeki insanlar ile konuşabilir ve belki de sevgili olabilirsiniz.

4. Online Oyunlar

Diğer yöntemlere göre her ne kadar daha az şansı olsa da, online oyunlar da yabancı sevgili bulma yöntemleri arasında gösterilebilmektedir. Kimi zaman uzun soluklu ve heyecanlı oyunlar içerisinde çeşitli nedenler ile arkadaşlıklar kurulabilmektedir. Bunun yanı sıra kurulan arkadaşlıklar sanal ortamdan gerçek hayata taşınarak görüşmelere başlanabilmektedir. Karşı cins ile arkadaşlık kurmak, eğer karşınızdakini etkileyebilirseniz sevgili olmakla sonuçlanabilmektedir.

Benzer Yazilar

Kadınların Orgazm Taklidi Yaptıklarını Anlamanın Yolları

Editor

Kadınları Yatakta Mutlu Etmenin Püf Noktaları

Editor

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadın Cinselliği Hakkında Bilmediği 10 Şey

Editor

PETRA NEMCOVA

Ahmet DOĞDU

Erkekte Cinsellik Dürtüleri Ne Zaman Başlar?

Editor