Image default
Vajinalog + 18

Yakıcı Yaz Aşkları

Yaz dönemi geldi. Ve özellikle yazlık bölgelerde çiftler birbirlerini bulmakta ve ciddi şekilde heyecanlandıran , yakan, kavuran yaz aşkları ortaya çıkmaktadır. Yaz aşkları her ne kadar heyecanlı da ols uzun ömürlülük konusunda bazı riskleri barındırmaktadır. Tanışan kişilerin birbirinden ayrı şehirlerde yaşıyor olması durumu  biraz daha güçleştirmektedir. Bu nedenle daha çok çaba gösterilmesi gereken ve çiftleri yoran bir ilişki süreci ortaya çıkmaktadır.

-Birlikte ama yalnız

Yaz aşklarının en büyük sorunlarından birisi farklı şehirler hatta bazen ülkeler olmaktadır. Bu uzaklık kişi kendini ne kadar mutlu hissetse de yan yana olamamanın vermiş olduğu sıkıntılar bazı sorunları beraberinde getirmektedir. Yazlık bölge aşkı bazen gelip geçici gibi görünse de bu durumlarda ortaya çıkan ciddi ilişkiler de olmaktadır.

-Yaş uygunluğu

Yaş farkının fazla olması yaz aşklarının uygunluğunu da engelleyebilmektedir. Heyecanlı  ve bir o kadar da riskli olan yaz aşklarında yaş uyumu yakalanırsa daha düzeyli ve mantıklı bir ilişki yaşanabilmektedir. Aksi takdirde çok kısa ömürlü aşklar ortaya çıkabilmektedir.

Gelip geçici heves mi?

Yaz aşklarında en büyük sorunlardan birisi hissedilen duygunun gerçek olup olmamasıdır. Bu durumu da anlayabilecek tek kişi aşkı yaşayandır. Sevgi ve aşk gibi duygular kişiyi gerçek anlamda sarıp sarmalar ve bu histen kaçamazsınız. Sevginizin gerçekliğini ölçerek doğru ilişkide olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Aile baskısı

Özellikle yaşça genç olan çiftlerin en büyük sorunlarından birisi aile baskısıdır. Bu baskı ile beraber gençler birbirini tam olarak tanıyamayabilir. Kendinizden ve karşınızdaki kişiden eminseniz duygunuzun peşinden gidip birbirinizi anlayarak doğru bir iletişim kurabilirsiniz. Sevginiz gerçekse ciddileşecek, aileler de doğru zamanda onayı vererek bu baskıyı ortadan kaldıracaktır. Yaz aşkları , yaz heyecanları…

Benzer Yazilar

dövme sanatı ve kadınlar 5

Ahmet DOĞDU

Kadınların İlgisini Çekme Yolları

Ahmet DOĞDU

Sıkça Karşılaşılan Cinsel Fobiler Nelerdir?

Editor

Milla Jovovich

Ahmet DOĞDU

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

Kate Upton

Ahmet DOĞDU