Image default
Erkek Moda

Yalın Bir Deha Eşsiz Saat Ustası Daniel Roth

Erkeklerde saat oldukça önemli bir aksesuardır. Hem zamana hakim olmanızı hem de şık bir dokunuş ile kombinlerinizi tamamlamanızı sağlayan saatler söz konusu olunca ise Daniel Roth saatlerinden bahsetmemek olmaz. Daniel Roth 1945 yılında doğmuş bir saat firmasıdır. O yıllardan günümüze kadar gelmesi ise saatlerin kalitesi, tasarımlarının şıklığı ve saatlerde kullanılan materyallerin tamamının üst kalitede ürünlerden yapılması sebebiyle uzun yıllar bozulmadan kullanılabiliyor olmasıdır diyebiliriz. Aynı özelliklerde başka saatler olsa da bu üç özelliği birden bünyesinde barındırabilen nadir markalardandır Daniel Roth.

Daniel Roth’u Bulgari İmzası ile Tanıyoruz

en-trend-saatler

Yazımızın başından beri anlattığımız Daniel Roth Bvlgari olarak bildiğiniz o saatleri tasarlayan kişidir demek daha doğru olacaktır. Tasarımları ile saat modasına yön veren bu duayen ismin saatleri oldukça ciddi fiyatlara alıcılarını bulur ve piyasada bulunan çakma ürünleri buradan oldukça rahat ayırt edebilirsiniz zira o fiyatlara bir Bvlgari alamayacağınızı bilirsiniz. Daniel Roth imzası taşıyan bir saat kullanıyorsanız saatinizi uzun yıllar boyunca herhangi bir bozulma yaşamadan kullanabileceğinizi, saatinizi taktığınızda şıklığınızı tam anlamıyla zirveye taşıyacağını, “saatini nereden aldın” sorusuna sık sık maruz kalacağınızı bilirsiniz. Bu durumlar Bvlgari kullananlar için alışılagelmiş durumlardır. Ayrıca hayatınızın bir noktasında Bvlgari kullandıysanız artık asla daha azı ile yetinemeyeceksiniz diyebiliriz.

Daniel Roth’u Bir Deha Yapan Voyageur Saatler

Voyageur saatleri gördüğünüz anda anlayabilirsiniz. Bu saatler fotoğrafta gördüğünüz gibi daha önce pek çoğumuzun hiç görmediği bir dizayna sahiptir. Bu saatlerden birisine sahip olan bir beyle tanışan hanım kızlarımız için ise tavsiyemiz işleri ciddiyete dökmeye başlamaları yönünde. Zira istemeye geldiklerinde babanızın damadın arabası, evi var mıdır sorusuna cevap olarak kolundaki saatin en kötü ihtimal ile orta halli bir ev ve araba ettiğini rahatça söyleyebilir ve kolunda bir ev ve araba taşıyan bu damat adayımızı rahatlıkla ailelerine sunabilirler. Tabii ki bu konumuzun sadece mizahi kısmı olmakla birlikte şakanın içindeki gerçek payı olarak bu saatler ciddi anlamda pahalıdır. 40 bin ila 100 bin dolar arasında değişen fiyatları ile üst tüketici sınıfına aittirler. Yine de tabii ki kolunuzda böyle bir saati taşıyor olmak tasarım harikası bir mekanik cihazı sürekli üstünüzde taşıyabilmek oldukça hoş olacaktır. Son olarak ne kadar pahalı olursa olsun Daniel Roth’un dehasını ortaya koyan bu tasarımlar ve saat tasarımındaki farklı görüşleri ile çığır açan görüşleri sebebiyle Daniel Roth aldığı bütün övgülerin hakkını veriyor diyebiliriz.

Benzer Yazilar

Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Favorisi Dudun Yelek

Ahmet DOĞDU

Kravat İğnesi Modelleri

Editor

Ayın Erkeği Kaueilha Machado

Editor

Kadınların Koklamaktan Haz Duyduğu Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Editor

Yorum Yaz